Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar peki reflü yatağı kesin alayım mı? al derseniz alıcam :KK70:
Sevibebenin kiraz çekirdekli reflü yatağını almıştım. Sanırım bebeğim için aldığım en mantıklı ve kullanışlı şey oldu . Beşiğinde yatmıyor, doğduğu günden beri reflü yatağıyla birlikte benim yatağımda yatıyor . Mutlaka alınmalı bence .

İnşallah canım, alacaksan fazla geciktirme, antrenmanlara başlasın bir an önce. Biz iki aylıkken oynamaya başlatmıştık. Şimdi oyuncaklarını diş kaşıyıcı olarak kullanıyoruz 😂
Bugün sipariş vericem canım benimki yatmayı çok sevmiyor bakalım güzel vakit geçirir inşallah 😊😊 sendeki hangisi resim atabilirmisin

Bugün sipariş vericem canım benimki yatmayı çok sevmiyor bakalım güzel vakit geçirir inşallah 😊😊 sendeki hangisi resim atabilirmisin
Şu an bizimki parçalanmış bölünmüş ve kısmen işgal edilmiş olduğu için foto atamıyorum, netten ss atayım 😂

Eklentiler

• Screenshot_2022-07-08-13-00-25-804_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2022-07-08-13-00-25-804_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 54
Bitter mama sandalyesi çok küçük değil dimi ne zamana kadar kullanır baktım resimde biraz küçük gibi

X