Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Guvenlik ❤️ seyahat seviyorsaniz, bilhassa Istanbul gibi bir metropolde trafik canavarlari arasinda yasiyorsaniz, hele yalniz basiniza aracta gidiyorsaniz mecbur... Cocuk bu kapiyi acar, cami acar, one gelmeye calisir, bizim aklimiza gelmeyen hersey onun aklina gelir...Zaten boy da kisa kemer tutmaz kazalarda vb.
O yuzden yetiskinlere emniyet kemeri, cocuklara ilkokula kadar oto koltugu 💜
Kaç yasa kadar ben 1. Sınıfta 20 kiloydum 🥲

Darısı bize bitterim😀ben bebekle hala yalnız kalamiyorum,sokağa cikamiorum.Banyo yaptırdım ya biraz güvenim geldi.Belki kırılır bu korkum da
Bi sokağa çıkmadığımız gün benjm oglan balkondan gelen geçene cemkiriyor sanki ben evdeyim siz nie dışarıdasınız der gibi😂 benim hazırladıgimi görünce anlıyor çıkacağımızı heyecanlanıyor 😂

Büyük konuşmalar bunlar demeye geldim😂😂

Ben de 6 aylıkken falan alırım odasına diyordum😂😂
Bizim evde tam dış kapının karşısında boş oda vardı. Kıyafet dolabım vardı. Ütü falan yapılıyordu. O odayı bebek odası yapalım diyordum. Herkes yatak odasına çok uzak dediklerinde “ne alaka ya” modundaydım.

Şimdi işte eşimi oturma odasına gönderdim😂 oğlumla 2 yaşına kadar en azından ayrılmayı düşünmüyorum😂 değil o uç odada yan odamı yaptık bebek odası ama orada bile nasıl bırakırım bilmiyorum 😂
Valla bebe 7 aya girecek anne yanında dibimde yatıyor onun nefesini dinleyerek uyuyorum biraz yavas nefes alsa uykudan sıçrayarak uyanıyorum niye nefes almıyor diye 😂

Son olarak puset aldınız mı gün içinde evde Yanınızda falan içinde yatıyor mu almalı mıyım🤣 bana tahammülünüz iÇin tşk 🌷
Temizlik yaparken benimle oda oda geziyor puset içinde yemek yaparken mutfakta yanimda kalabalik misafirlerde yer sofrasında yemek yerken yanimda ev içinde hala kullanıyorum puset

Oto koltuğu en iyisindeeeeen
Bence kabin boy araba + dandik bi puset evde ilk zamanlar uyur yanında kolay taşırsın filan.
Park yatak diyorum benimki korumalıkları söküyo 5 dk yatırsam bile ahşapta.
Ana kucağı tamaaamen şans bence.
Kız nasıl söküyo benim oglan hep yatağında yatıyor daha sökmedi bi yerini😂

Temizlik yaparken benimle oda oda geziyor puset içinde yemek yaparken mutfakta yanimda kalabalik misafirlerde yer sofrasında yemek yerken yanimda ev içinde hala kullanıyorum puset
Peki kaç aya kadar yatabilirler sizce içinde 6 ay mı ? Anladığım kadarıyla bebekler farklı oluyor kimi sevmiyor ama ben de mutfaktayken bebeği nereye koyayım mecbur . Sadece çok iyi bir şey almama gerek yok galiba . Teşekkürler

O odanın yeri değişir söyleyeyim😂😂

Bebek odası olarak Çilek montes baby natural aldık. Fiyatı şu an nasıl bilmiyorum ama Kasım 2021 de çok iyi gelmişti bana. Memnunuz. B BitterCikilata da onun beyazını aldı. Seviyordu onlar da. Tavsiye ederim fikir açısından
Eser miktarda yatsa da şuan çok seviyoruz odamızı😍 Bnde ekim 2021 de almıştım

Son düzenleme:
Oto koltuğu en iyisindeeeeen
Bence kabin boy araba + dandik bi puset evde ilk zamanlar uyur yanında kolay taşırsın filan.
Park yatak diyorum benimki korumalıkları söküyo 5 dk yatırsam bile ahşapta.
Ana kucağı tamaaamen şans bence.
Anaaaaam park beşik alıyoruz diye başımızın etini yiyen Merve'ye de bakın hele 😂

Selam kızlar oyun halısı ve mama sandalyesi önerilerinizi alabilirmiyim fiyatlar daha da artmadan almak istiyorum

Selam kızlar oyun halısı ve mama sandalyesi önerilerinizi alabilirmiyim fiyatlar daha da artmadan almak istiyorum
Oyun halısı e bebekten en uygunu aldım piyanolular güzel Bnm ayrı piyano var diye öyle yaptım
Mama sandalyesi de Kraft tapas aldım memnunum

X