Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Guzel Anneler bebeğe şu uyku tulumlarından almak istiyorum. Tam kış bebesi olacak + soguk memleketteyiz . küçük değil de biraz büyük alsam olur mu hemen kullanabilir miyim yine de ? Bir de sanki içinde çooook ince varla yok arası elyaf var , bebişi terletmesin Eki Görüntüle 3095028
Ben 1-3 ay aldım o bile büyük yeni doğana göre bikaç tane de küçük almamız gerek sanırım . Lcw organik pamuklu olanlar var

Darısı bize bitterim😀ben bebekle hala yalnız kalamiyorum,sokağa cikamiorum.Banyo yaptırdım ya biraz güvenim geldi.Belki kırılır bu korkum da
Amaninnn çıkar parka iki sallansın çocuk görsün seni unutur 😂😂

Ben 1-3 ay aldım o bile büyük yeni doğana göre bikaç tane de küçük almamız gerek sanırım . Lcw organik pamuklu olanlar var
Tulumlarda çok 1-3 almayın 3-6 6-9 az büyüyünce daha rahat oluyor bol bol rahat hareket eder kasılmasın küçüklerde

Ben bu çocuğu doğunca nerde yatırcam o kadar herkesin değişik fikri var. Next2me aldan aşırı büyük geliyor . 1 yaşından önce bebeği odasına almakta kesin kararlıyım çünkü . Hug 4 alsam bide babyjörn alsam diyorum puset. Valla hiçbir şey almıcam sanırım

Ben bu çocuğu doğunca nerde yatırcam o kadar herkesin değişik fikri var. Next2me aldan aşırı büyük geliyor . 1 yaşından önce bebeği odasına almakta kesin kararlıyım çünkü . Hug 4 alsam bide babyjörn alsam diyorum puset. Valla hiçbir şey almıcam sanırım
Canım o dediklerinin milyon katını söylüyodum hamileyken.Yok 40 ında odasına alicam,yok puset secemiorum bilio kızlar da beni😂😂doğsun da gör işler çok değişiyo.Birak odayı ayırmayı çocuğu sokağa çıkarmıyorum😂😂😂ben Kraft Calipso Prime park yatak aldım çok memnunum.

Canım o dediklerinin milyon katını söylüyorum hamileyken.Yok 40 ında odasına alicam,yok puset secemiorum bilio kızlar da beni😂😂doğsun da gör işler çok değişik.Birak odayı ayırmayı çocuğu sokağa çıkarmıyorum😂😂😂ben Kraft Calipso Prime park yatak aldım çok memnunum.
Ona da bakayım teşekkürler . Öf valla şimdi alırım yatmaz ya da dediğiniz gibi ayrılmaz yani şimdi de her şey pahalanmadan alsam istiyorum. Dardayım 🤣

Ona da bakayım teşekkürler . Öf valla şimdi alırım yatmaz ya da dediğiniz gibi ayrılmaz yani şimdi de her şey pahalanmadan alsam istiyorum. Dardayım 🤣
Wala ne bulursan al.Mama sandalyesi falan da al şimdiden.Hersey hergun zamlaniyo.Yatakta ben anne yani falan hiç bakmadım.Biraz pazarlama gelio bunlar bana.Zaten yatağı başucumda,yenidoganken de yatağının içine reflü yatağını da koyup öyle uyutuoduk.

Büyük konuşmalar bunlar demeye geldim😂😂

Ben de 6 aylıkken falan alırım odasına diyordum😂😂
Bizim evde tam dış kapının karşısında boş oda vardı. Kıyafet dolabım vardı. Ütü falan yapılıyordu. O odayı bebek odası yapalım diyordum. Herkes yatak odasına çok uzak dediklerinde “ne alaka ya” modundaydım.

Şimdi işte eşimi oturma odasına gönderdim😂 oğlumla 2 yaşına kadar en azından ayrılmayı düşünmüyorum😂 değil o uç odada yan odamı yaptık bebek odası ama orada bile nasıl bırakırım bilmiyorum 😂

Wala ne bulursan al.Mama sandalyesi falan da al şimdiden.Hersey hergun zamlaniyo.Yatakta ben anne yani falan hiç bakmadım.Biraz pazarlama gelio bunlar bana.Zaten yatağı başucumda,yenidoganken de yatağının içine reflü yatağını da koyup öyle
Haklısınız o da var ebeveynleri sömürüyorlar. Belki de yatak bile almam bi puset bilmiyorum. Mama sandalyesi ve oto koltuğu da alacağım. Böyle giderse hepsi 10 bin olacak yoksa

Büyük konuşmalar bunlar demeye geldim😂😂

Ben de 6 aylıkken falan alırım odasına diyordum😂😂
Bizim evde tam dış kapının karşısında boş oda vardı. Kıyafet dolabım vardı. Ütü falan yapılıyordu. O odayı bebek odası yapalım diyordum. Herkes yatak odasına çok uzak dediklerinde “ne alaka ya” modundaydım.

Şimdi işte eşimi oturma odasına gönderdim😂 oğlumla 2 yaşına kadar en azından ayrılmayı düşünmüyorum😂 değil o uç odada yan odamı yaptık bebek odası ama orada bile nasıl bırakırım bilmiyorum 😂
🤣🤣 şu an ben gerçeklerle yüzleşmediğim için konuşması kolay geliyor bana haklısınız . Ben de en uzak odayı yapacağım müsait olan o 😂 her şey de çok kararsızım . Zaten kararsızdım artık sıfır fikrim var

🤣🤣 şu an ben gerçeklerle yüzleşmediğim için konuşması kolay geliyor bana haklısınız . Ben de en uzak odayı yapacağım müsait olan o 😂 her şey de çok kararsızım . Zaten kararsızdım artık sıfır fikrim var
O odanın yeri değişir söyleyeyim😂😂

Bebek odası olarak Çilek montes baby natural aldık. Fiyatı şu an nasıl bilmiyorum ama Kasım 2021 de çok iyi gelmişti bana. Memnunuz. B BitterCikilata da onun beyazını aldı. Seviyordu onlar da. Tavsiye ederim fikir açısından

O odanın yeri değişir söyleyeyim😂😂

Bebek odası olarak Çilek montes baby natural aldık. Fiyatı şu an nasıl bilmiyorum ama Kasım 2021 de çok iyi gelmişti bana. Memnunuz. B BitterCikilata da onun beyazını aldı. Seviyordu onlar da. Tavsiye ederim fikir açısından
Son olarak puset aldınız mı gün içinde evde Yanınızda falan içinde yatıyor mu almalı mıyım🤣 bana tahammülünüz iÇin tşk 🌷

Ben 6 aylık olunca gece çok uyanmazsa odasına geçiririm diyordum. Şimdi kendi istese ben yatırmam başka odada 🙃 bazen öyle özlüyorum ki yanıma yatırıyorum gece, ille de beşiğim diye tutturuyor, uyumuyor yanımda sıpa 😒

Son olarak puset aldınız mı gün içinde evde Yanınızda falan içinde yatıyor mu almalı mıyım🤣 bana tahammülünüz iÇin tşk 🌷
Ohoo biz ne sorular sorduk bu sayfada😂😂

İlk doğduğunda abimin çocuğunun bebek arabasının pusetini kullandım. 1,5 ay falan. Evde falan hiçbir zaman kullanmadım. Bebek arabası aldık. Doğumdan itibaren kullanılabilir olmasına rağmen uyumlu bir puset aldık. Baktım arabaya bindirirken falan sök çıkar zor geliyor. Kullanmadım.
Oto koltuğu alınca da zaten hiç gerek kalmadı.
Tek eksikliğini hissettiğim yer doktora gidince arabayı park edip kucağımızda odasına gidiyoruz. O anlar oldu😂

X