Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
6 aylık, 3 aydan beri çok dolu olmadikca serum kullanmıyorum. Aspiratörle çekmem gerekirse serum kullanıyorum. Burnunda kuruluktan kaynaklı nefes alamiyorsa sprey .
Kuruma mi sinusleri mi dolu anlamadım hiç canım.Doktor muayene etti hicbisey yok dedi.Hasta da değil.Gece nöbetçi eczaneden aldım söylediğin spreyi.Sabah sıkıp ise geldimmEsim çok güzel aktı burnunun içi dedi❤️❤️

bu ülke ne zamandan beri güneş kremine bu kadar önem verdi,
talep artmış fiyatlar uçmuş , önerdiğiniz marka var mı
2 cocuk için :/

6 aydan önce güneş kremi önerilmiyor. Sonrası için avene olabilir ama doktora soracağım ben de 6 ay kontrolünde

büyük için mustela kullanıyordum
onunda 3 ay önce tarihi dolmuş, yeni içeriği teniz bi arayışa girdim
almışken ikisine birden alayım dedim.

bu ülke ne zamandan beri güneş kremine bu kadar önem verdi,
talep artmış fiyatlar uçmuş , önerdiğiniz marka var mı
2 cocuk için :/
Siveno kullanıyorum temiz içerikli sürümü kolay ve en önemlisi çok güzel koruyor, Mersin güneşinde plajda teninde en ufacık renk değişimi olmadı üstelik kızım sarışın

Yaa alalım hemen 🤩 tabi ben kakasını pamukla temizlemeyi daha çok seviyorum. Daha iyi temizliyor. Bunun içinde bazıları kuru çıkıyor 🥴 yine de işimizi görüyor 😅
Hiç denemedim pamuk ama sleepy den 2 paket kullandım şimdi bunu deneyim dedim açtım bu daha çok hoşuma gitti benim. Kuru çıkmadı daha bende😂😂

Hiç denemedim pamuk ama sleepy den 2 paket kullandım şimdi bunu deneyim dedim açtım bu daha çok hoşuma gitti benim. Kuru çıkmadı daha bende😂😂
Yaz günü kız git musluğun altında yıka ohhh miss 😂

X