Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar ya ben yediğim içtiğim kullandığım hicbiseyi değiştirmedim.Doktorum da normal hayatına devam et dedi.Susi bile yiorum yani😁😁 ama gebeliğimin hicbi döneminde rahata eremedim.Su meşhur balayı aylarını yaşayamadım.İlk 5 ay aralıksız kustum aç yaşadım sonra kusmalarim seyreldi ama yemek yiyememe halı devam bı de ağrılar ve nefes alamama eklendi.Hayirlisiyla dogursaydim :dondurma:
Suşi yemişin kus bi zahmet 🤪 Benim de reflu muazzam ya son bir haftadır. Artar da bu hal. Mide yine bitik.

Nefessiz yeni günlere hazırlanim ben şimdiden😂😂
Ben koronadan sonra geceleri nefesim kesiliyor gibi hissediyorum ya da hamilelikten mi anlamadım ,dün gece örnek hiç uyumadim sabaha karşı uyuyabildim ancak inşallah bugün zorla test verdim 14.günüm normalde artık test almıyorlar 14.gun sonrası bitiyor karantina ama ben sırf yarın hastaneye gidicem orada kimseye bulastirmamak için zorla test aldırdım yetkililere . Nefes durumum inşallah düzelir

Ben koronadan sonra geceleri nefesim kesiliyor gibi hissediyorum ya da hamilelikten mi anlamadım ,dün gece örnek hiç uyumadim sabaha karşı uyuyabildim ancak inşallah bugün zorla test verdim 14.günüm normalde artık test almıyorlar 14.gun sonrası bitiyor karantina ama ben sırf yarın hastaneye gidicem orada kimseye bulastirmamak için zorla test aldırdım yetkililere . Nefes durumum inşallah düzelir
Korona sonrası geç düzeliyor bn Aralık ayında geçirdim çabuk toparlanmak için bol bol nefes egzersizi kısa yürüyüşler iyi geliyor çok geçmiş olsun 💐

Korona sonrası geç düzeliyor bn Aralık ayında geçirdim çabuk toparlanmak için bol bol nefes egzersizi kısa yürüyüşler iyi geliyor çok geçmiş olsun 💐
Sizede çok geçmiş olsun çok teşekkür ederim ancak kesinlikle geceleri kesiliyor nefesim son 2,3 gecedir tetikte resmen uyanıyorum uykularimdan. Çok şükür hicbiseyim kalmadı rahatsızlık olarak ancak dün gece çok korktum nefesim kesildi diye ve artık gidip bebeğimi görmek istiyorum 45 gün filan oldu kontrole gitmeyeli normalde covid olduğum hafta gitmem lazımdı 🙏🏻 inşallah negatifi görürüm de giderim

Çok geçmiş olsun canım.Nefes problemi çok büyük biseymis yaşayınca anladim.

Çok geçmiş olsun canım.Nefes problemi çok büyük biseymis yaşayınca anladim.
Çok teşekkür ederim 🙏🏻 Allah'ım sizleri de korusun özellikle şu süreçte . Ben çok rahatsız oluyorum özellikle geceleri uykudan uyandım ve korkuyorum ister istemez zaten psikolojik olarak bu rahatsızlıkta korktum . Gündüz hiç böyle bir durum yok ama geceleri niye oluyo hiç anlamadım hani kafaya taksam diyicem uyumadım hiç öyle ama uykumdan uyanıyorum o kadar .

27+6 bugün ama bebem 10 gün onden gidiyodu en son 🥲 mide koruyucu hap ve suruba başladım.
birer tosuncuk mu doğurcaz:anne::nazar: acep benim bebemde 18 haftadan beri 2 hafta önde gidiyor, doktor iri bebek olacak ve büyük ihtimalle genetik dedi:KK51:

Ben de gebelikte dalin kullandım hala kullanıyorum ama dalin dandikmiş meğersem 🤣🤣 Olsun diğerlerinden iyidir yine diyorum.
Hahah evet yaa, ondan pek memnun kalmadım, habire katkisiz, dogal, organik bidi bidi kosturuyorm ayyy ne zor. Çamaşırlar da öyle bebek gibi kokyo ahahhahaha
İkisi de trendyolda var🥰

Aaa ben uyuyakalınca o da unuttu zaar🙄 bu akşam hatırlatayım bi😈
İntte bulunur da ekleyerek nerde vardir diye merak ettm 😂😂🤭 memelerimn buyuklgune göre 🥴

X