Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Joienin puset takılabilen kabin boyları var ona bakılabilir. Bizim ilk zamanlar kısa geldi biz basit pusetle arbadan eve ancak girdik çıktık. Bebek arabası 3 4 aydan sonra havalar guzelleşince kullanılmaya başlandı. Eğimi battaniyeyle filan bebeğe göre ayarladım. Kemer en küçük bile tam tutamıyodu minik geliyodu 🥲 yatar gibi de benimki durmayan bi model bebek. 🤣
Puset oto koltuğu olarak bence çok yetersiz bi şey hiç güvenli değil. Bizim arabamız yok.
Bence kabin boy + iyi bi oto koltuğu. Bi tane de nolur nolmaz dandiğinden puset lazım zaten örtüyle kullanılıyo sekil şüküle de gerek yok. Ki ben evde hep pusetle yanıma alıyom. Boyum da kisa pusetin ust bardan tutup sürüklüyom nereye gidersem.
Evet aydınlandım şu an 😀 tamamdır dediklerinize bakacağım mutlaka 🥰

Kızlar herkese selam, bebeğimin 2 zıbın ve ateş ölçer dışında hiçbir şeyi yok şuan:)

Biraz bekledim açıkçası alışveriş için, bu sefer beklerken de nerden başlayacağımı bilemediğimden vakit gelip geçiyor.
Arkadaşlarım sağolsun listeler paylaştı hepsini kaydettim ama ufak şeylerden mi başlamam lazım. Ne yapmalıyım kafam çok karışık?
Minimalist bir şekilde ilerlemek istiyorum her şeyi doldurmak istemiyorum şimdiden.

Yatak kuzeninden gelecek bebeğimin nasipse, bir dolap bir de şifonyer planımız var onu da geçiyorum o yüzden.
E sonra ne almalıyım ilk olarak? 😂

Yardım ve desteklerinizi beklerim.

X