Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hanımlar bir sorum var.

şimdi bende bime gelen babynest'ten var.
Ekstra reflü yatağı almalı mıyım yoksa babynest altına katlanmış battaniye filan koyarak yükseltmek suretiyle reflü yatağına çevirsek kullanışlı olur mu?
güzel bi eğim verememe ihtimalimiz de var bu da bebeğin iskeletine zararlı olur mu?

Anne yanı park yatak da aldık, ama eğim verilemiyor. reflü yatağı alırsam bi kaç ay orada da kullanırız diye düşündüm aslında. ya da park yatağa koyacağımız yatağın altına yine bi battaniye filan desteğiyle yatağını yükseltebiliriz gibi de düşünmedim değil.
görüş alabilir miyim:))

derdimi sevebilirsiniz

Bence eğim verilebilir ve yeterli olur. Iskelet için de çok zorun olacağını sanmam. Ben de ana kucağında ya da slikon normal yastıkta yatırdım. Kendi yatağı süngerdi eģim verdim ama asla orda yatmadı

Bence eğim verilebilir ve yeterli olur. Iskelet için de çok zorun olacağını sanmam. Ben de ana kucağında ya da slikon normal yastıkta yatırdım. Kendi yatağı süngerdi eģim verdim ama asla orda yatmadı
olur dimi yaa
zaten reflü yatağına da çok uzun süre sığamıyorlar sanırım.
inş bizimkini yatağında yatırabiliriz yoksa eşimin dilinden kurtulamam haahahah

olur dimi yaa
zaten reflü yatağına da çok uzun süre sığamıyorlar sanırım.
inş bizimkini yatağında yatırabiliriz yoksa eşimin dilinden kurtulamam haahahah
En fazla 2 ay bence ortalama bebek. Ha arkadasın kızi 2. Ayda 4.5 kilo imis o sıgar bi ay daha

Ya mamaroo 4 moms sleepyi gören oldu mu? Cocugum insallaj saglıkla gelirse ilk bunu alacağım. 4 moms almıştım kızıma güzel bir üründür kullanılırdı. Amabir yatak degildi .

Bence olur. Olmazsa alırsınız. Benimki duz zeminde hiç uyumadı ben de eğim verdim aslında yatağına. Doktor illa reflü yataği demiyor 45° açı ile yatır diyor.

En fazla 2 ay bence ortalama bebek. Ha arkadasın kızi 2. Ayda 4.5 kilo imis o sıgar bi ay daha
45 derecede baya eğim yaa :) bu kadar olması gerektiğini bilmiyordum.
deneyip olmazsa almak daha mantıklı eve eşya yığmak istemiyorum hiç :)

Yok cnm daha doğurmadım

Ama tarihler yaklaştı iyice
Ben normal doğum istiyordum. Ama benim bebe annesi gibi cins çıktı
Ters gelmeye karar vermiş.
Bugün 36+1 deyiz.
20 mayısta kontrol var.
O zamana kadar düzelmezse 39. Haftada 6 Haziranda sezeryanla alalım dedi doktor

Sağlıkla gelsin doğum ne şekil hiç mühim değil. benim de 36 da filan döndü. Ama kanala tam giremedi. Benim sezaryen çok güzel geçti. Hiç korkma inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…