Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Yok cnm daha doğurmadım 😀

Ama tarihler yaklaştı iyice
Ben normal doğum istiyordum. Ama benim bebe annesi gibi cins çıktı
Ters gelmeye karar vermiş.
Bugün 36+1 deyiz.
20 mayısta kontrol var.
O zamana kadar düzelmezse 39. Haftada 6 Haziranda sezeryanla alalım dedi doktor
İnşikak suresini okuyun bebeğinize sesli , benim kızımda tersti 37 de döndü normale ama yine sezeryanle gelmek istedi orası ayrı tabi 🙈🙃

Screenshot_2022-05-15-16-08-54-768_com.google.android.apps.messaging.jpg

Ya mamaroo 4 moms sleepyi gören oldu mu? Cocugum insallaj saglıkla gelirse ilk bunu alacağım. Eki Görüntüle 3065834 4 moms almıştım kızıma güzel bir üründür kullanılırdı. Amabir yatak degildi .
Buna para verilir mi bilemedim😂 2. Ayda sığmazdı oğlum 😂
Eşim görse oğlum için bir şeye para verilmez dediğimi şok olur😂😂 Düşün yani ne kadar parasına yazık geldi😂😂

4moms da doğmadan önce alındı alındı. Yoksa 9 kg a ne kaldı kafasında oluyorsun

merve merve yeni uyandım Mervem.İyiyiz evde takılmaca kuzu.Dun dışarı çıktık yemek falan yedik.Bugun de evdeyiz bitanem.Haftaya iş baslio.Biraz burugum ama çalışmadan da olmaz.Hersey Pera için artık🥰sen napiosun kuşum?Eylül nasıl❤️
Hayırlı olsun🥰🥰
Ücretsiz izinle mi uzatmıştın?
Tabii ki kızını düşünerek işine devam edeceksin🥰

Son düzenleme:
s_gofret s_gofret teşekkür ederim gofretcim herşey bebikler için artık🥰yok kuzu ücretli iznim bu biten.Ucretsiz almadım.
Öyle tabii ki canım🥰 Hostestin değil mi. Sendikanın ekstra izni mi vardı? Çok güzel olmuş🥰
Biz de sendikadan çıktık mecburen 16 haftayla yetindim. Evden çalışıyorum diye yıllık izin de kullanmadan başladım. Seninki çok güzel olmuş. Hiç düşünme ek gıdaya geçtin. Ayda 10 gün bir şey değil. Kafan dağılır hem mis gibi olur

X