Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sevgili anneler.. reflu yatagi olarak ne kullaniyorsunuz? Ben yataj juno kullaniyorum ama artik kucuk geliyor. 1 yasina kadar da egimli yatak kullanmak istiyorum.

Sevgili anneler.. reflu yatagi olarak ne kullaniyorsunuz? Ben yataj juno kullaniyorum ama artik kucuk geliyor. 1 yasina kadar da egimli yatak kullanmak istiyorum.
Biz eğimli yatak kullanıyoruz. Çok beslendiyse eğimini arttırıyorum. Duruma göre azaltıyorum. İyi oluyor

Yok bence gerek mide kapakçığının da kusmamaya alışması lazım. Ben düz yatırıyorum sürekli de emme halinde benimkisi sorun yaşamıyorum. Bu sabah döndü tokken o zmana kustu 🤣 bazen de ayakalrıni yerken az kusuyo 🤣

Eski kıyafetteki sarı sandık lekesi nasıl çıkar. Önceki sayfalarda biri yazmıştı ilk çocuğun kıyafetlerini bazanın altından çıkardım biraz sarı nasıl çıkar diye. Ama çok eski sayfalarda 🙈 kimdi acaba 🙈 nasıl çıktı lekeler🙈🙈
Soda matik çıkarıyormuş. Ben baby me çamaşır suyu tozu kullandım çok etkili olmadı. Kısa programda yıkadım belki ondan da olabilir

X