Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben bondigonun sulu diş kaşıyıcısını almıştım, kaynar suya atınca yamuldu @Vatkenaydusamtayms oioi annenin eli modelini derin hanımın çok sevdiğini söylemişti, ondan alabilirsin

Ahşap sert değil mi
Bizde bunlar var ama daha çok elini kullanıyor sıcak suyla yıkadım
bekletmedim
Kaşığı da veriyorum

Eklentiler

• image.jpg
    154,6 KB · Görüntüleme: 55
  • image.jpg
    77,7 KB · Görüntüleme: 58
Ahşap sert değil mi
Bizde bunlar var ama daha çok elini kullanıyor sıcak suyla yıkadım
bekletmedim
Kaşığı da veriyorum
Bir şeyler denedi biraz ahşap kısmı biraz örgü kısmı

Biberon deterjanı+kaynar su yaptım belki ondan hemen rengi çıkmıştır ama vermem daha onu.
Kaşık da mantıklıymış evde var aslında deneyeyim onu

Eklentiler

• 6D81A86E-EF65-4865-A88A-36A8F5228A32.png
    802,5 KB · Görüntüleme: 88
  • 1CB71332-0EE1-4DB0-B673-26349B4BCD99.png
    800,9 KB · Görüntüleme: 41
Bizimde bugün dişimiz çıkmış bn az önce farkettim
Silikon kaşıkla uğraşsın dursun
Gerçi bnmki bizim elleri tutup sokuyor ağıza

Verme tabi

Şu cookie cokzel ebebek

Bizimde bugün dişimiz çıkmış bn az önce farkettim
Silikon kaşıkla uğraşsın dursun
Gerçi bnmki bizim elleri tutup sokuyor ağıza
Ay erken senin de sanki? Ne kadar sürdü bu salya-kaşınma evresi?

Benimkinin de eli hep ağzındaya hatta son durumu da ekledim

Bugün iş yerine gittik. Eli ağzında diye acıkmış diye söyleyip durdular Hayır diyorum dişi kaşınıyor. Yok illa acıkmış annesinden iyi bilecekler

Eklentiler

• CAE1D461-505B-4880-9B7D-61584E3BED43.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 52
Bana kalsa 3 aylık çıkarıyordu salya hiç bitmedi ki bizim el ayak battaniye kıyafet ne varsa çekip ağzında oluyor

Ben bondigonun sulu diş kaşıyıcısını almıştım, kaynar suya atınca yamuldu @Vatkenaydusamtayms oioi annenin eli modelini derin hanımın çok sevdiğini söylemişti, ondan alabilirsin
Evet B BirGunesDoguyor ben 3 tane aldım. En çok Oioi annenin eli model diş kaşıyıcı beğendi. Malzeme olarakta kaliteli.
Oioi ninki aklımda ya gider gitmez alacağım. @Vatkenaydusamtayms hala memnun musun?
Deneyimlerin nasıl aldıkların arasından eldivenli olan mantıklı mı
s_gofret benim kızın eli sürekli ağZında ve kesintisiz ağladığı için dişi çıkıyor sanmıştım. Akabininde doktor kontrolümüz vardı. Meğer oral dönemiymiş. Ellerini keşfettiği için kendini elleriyle ifade ediyormuş. Ağlaması da büyüme atağından dolayımış.
Diş kaşıyıcı 3 tane aldım. En kullanışsız bileklik oldu. Eldivenin silikonu orta güzel. 5 dakika kendi yapıyor ama elleri terliyor haliyle. Ben çıkarıp, ellerini silip tekrar takıyorum.

Süper oldu bu bilgiler Boşuna risk almayayım. Direkt anne eli modelini alayım. Bakayım sevecek mi

Salya var mıydı? Bizim 15 Nisan ve 25 Nisanda muayenelerimiz vardı. 25 Nisanda gittiğimizde diş yerleri 15 ine göre daha fazla kabarmış. Erken diş çıkaracak gibi duruyor dedi. O zamandan beri eli de her bulduğu da ağzında. Erken diş çıkarması de zor. İnşallah normal dönemde olurlar

Biz daha pazartesi aşı olduk dr dedi daha dişe çok var
Ama içimden dedim bu aşı zamanı inşallah bide diş ağrısı eklenmez dua kapım açıkmış başka bişey derdim bilseydim

Salya var evet. Diş çıkarken gece uyumaz diye korkuyorum ben. Tam bu son ay rahat ettik, uykusu düzene girdi diye sevinirken ben korkuyorum dişi çıkacak diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…