Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bizimki uykudan uyanınca kendini salıyorya😂 baş maş tutmak istemiyor. Koala gibi yapışıyor🥰
Ama uykusunu aldıysa başını kontrol edebiliyor. 4 ay olacak 20 sinde. Acaba destekli oturtmayı denesem mi? Sen doktoruna sormuş muydun zaman olarak uygun mu diye
Yok canım ben sormadım, bizimki kontrollerde o kadar çok ağlıyor öyle ortalığı birbirine katıyor ki ne soracağımı unutuyorum. Ama YouTubeda Dr Osman Gönülal ın videosunu izlemiştim, 3. aydan itibaren oturtmaya başlayın diyordu

Evde parkta çok koşarsın merak etme 🤣
Ben evde çok süs eşyası sevmem. Hatta hiç sevmem😂 O yüzden sağda solda pek bir şey yoktur. Bir tek salonda güzel büyük bir vazom vardı. Dün pilates topunu kaldırırken düşmüş sağı solu çatlamış. Vazoyu görünce güldüm. Nasılsa bebeğim ayaklanınca kıracaktı erken olmuş diye😂😂
Öyle de hazırım😂

Yok canım ben sormadım, bizimki kontrollerde o kadar çok ağlıyor öyle ortalığı birbirine katıyor ki ne soracağımı unutuyorum. Ama YouTubeda Dr Osman Gönülal ın videosunu izlemiştim, 3. aydan itibaren oturtmaya başlayın diyordu
Bizimki her muayene her kontrolde doğduğundan beri kolundan zorlayıp otutturuyor. Ben ilk görünce doktora ne yapıyorsunuz diye tepki vermiştim 😂😂
20 sinde muayenemiz var. Azıcık daha bekleyeyim ama öyleyse hafiften de bir gözlemlerim ne durumdayız diye

Benm arkadaşım hediye almıştı normal piyanolu değil onu çok seviyor eskitti diyebilirim. İlk göz ağrısı. Hadi bende bebeler seviyolr sesli ışıklı şeyleri diye piyanolu aldım o kdr sevmiyo 😂
Anladım cnm pahalı bişeye gerek yok ya zaten kucak kuşu benimki belki sevmez

Ben evde çok süs eşyası sevmem. Hatta hiç sevmem😂 O yüzden sağda solda pek bir şey yoktur. Bir tek salonda güzel büyük bir vazom vardı. Dün pilates topunu kaldırırken düşmüş sağı solu çatlamış. Vazoyu görünce güldüm. Nasılsa bebeğim ayaklanınca kıracaktı erken olmuş diye😂😂
Öyle de hazırım😂
Tamamen aynıyız benimde hiç süs püs heykel meykel yoktur,sadece salonumda var onunda bi parçasını kırdılar kapıyı kitliyorum artık🤣mutfak dolaplarının kapakları ütünden içinden topluyorum bebeyi gerisini sen düşün artık 🤣
Daha biraz önce elinde diş macunu yiyerek peşinden koşturdum🤣

Tamamen aynıyız benimde hiç süs püs heykel meykel yoktur,sadece salonumda var onunda bi parçasını kırdılar kapıyı kitliyorum artık🤣mutfak dolaplarının kapakları ütünden içinden topluyorum bebeyi gerisini sen düşün artık 🤣
Daha biraz önce elinde diş macunu yiyerek peşinden koşturdum🤣
Fragman gibi bu anlattıkların sanki😂😂
Gözümüz korkuyor yapma etme😂😂

Benim oğlum dışarıcı çok. Ben onu evde tutamam zaten 😂

Fragman gibi bu anlattıkların sanki😂😂
Gözümüz korkuyor yapma etme😂😂

Benim oğlum dışarıcı çok. Ben onu evde tutamam zaten 😂
Ooo benim büyük oğlan gibi desene diyip biraz daha korkutayım o zaman 🤣
Çok diil geçen sene(4 yaşındayken) kapının kilidini açıp siteye kaçan bi çocuk🤣🤣
Küçük pandemi çocuğu olduğu için çok bilmiyor🤣

Kızlar bugün arkadaş ebebekten hediye çeki hediye etti. Kutusunda da diş kaşıyıcı vardı. Ben de sevindim. Bizimkinin tam ihtiyacı diye. Kaynar suya bir koydum rengi çıktı😳 Zaten kaliteli silikona benzemiyor plastik gibi vermesem mi diyordum ama bu normal mi?
Daha sağlıklı diş kaşıyıcıları ne önerirsiniz? Evde tahta var ondan mı devam etmek mantıklı acaba

Eklentiler

• 59D57520-15DD-42BF-9D1C-A60B2AD761E6.jpeg
    59D57520-15DD-42BF-9D1C-A60B2AD761E6.jpeg
    86,2 KB · Görüntüleme: 45
X