Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Birde benim ilk gebeliğim bebek bezi nasıl secicez yani daha doğrusu 1 numara 2 numara vs üstünde kg yaziyo nasıl bu şekilde alicaz ?

Birde benim ilk gebeliğim bebek bezi nasıl secicez yani daha doğrusu 1 numara 2 numara vs üstünde kg yaziyo nasıl bu şekilde alicaz ?
1 numarayı en fazla kirkina kadar kullanır ortalama. Sleepy 1 numara küçük oluyor biraz dediler günde ortalama 10 bez. Ben 240lı filan 1 numara alacam 2 numara da alacam o sayılarda. Devamı dueuma göre

1 numarayı en fazla kirkina kadar kullanır ortalama. Sleepy 1 numara küçük oluyor biraz dediler günde ortalama 10 bez. Ben 240lı filan 1 numara alacam 2 numara da alacam o sayılarda. Devamı dueuma göre
Bende sleepy alicam işte ama kararsız kaldım 1 numara mi alayım yoksa 2 mi , içinde de çok var 210 filan yaziyodu.

ben molfix yenidoğan alıcam 1 paket 240 lı 1 pakette 2 numara alıcam duruma göre alırız artık az gelirse, molfix yenidoğan göbek bağı oyuntulu olanı görümcem kullandı çok memnun kamış kesinlikle ondan al dedi.

1 numara alırsın bi 10 gün gider. Zaten küçük gelip gelmediğini anlarsın 2 alırsın kgsine göre

Sleepy mi alcan ya bebek bezi çok önemli oluyor fazla alma iyi gelmez filan ona göre değişirsin markayı bn direk primayla başlıcam oğlumda da hiç bi sıkıntı çekmedim

Zevkli kısmı ayrı kuzum ama aman doğal olsun aman kaliteli olsun aman en iyisi olsun derken işin içinden çıkılmıyor yha, daha ben hiç hazırlıkta yapmadım 24 haftalık olduk
Artık başla tabi. valla ben cinsiyet belli olana kadar kafamda belirlemiştim alacaklarımı

Sleepy mi alcan ya bebek bezi çok önemli oluyor fazla alma iyi gelmez filan ona göre değişirsin markayı bn direk primayla başlıcam oğlumda da hiç bi sıkıntı çekmedim
Sleepyden çok memnun olan var ben ilk onu denemek istiyorum ya. Yarı fiyatına resmen. Haa memnun kalmadık elbette yeni alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…