Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ya merve bunu iade almazlarsa kafasını yıkamak için şampuanı yeniden alsam bunuda vücuduna kullansam sorun olur mu acaba, pişik kremi falan her türlü kullanılır zaten onu çok takmıyorum.
Olur olur olmadı kendine bile kullanırsın

Olur olur olmadı kendine bile kullanırsın
Saol canım çok üzüldüm gerçekten mustela hayal kırıklığı oldu, biraz araştırma yaptım son piyasaya sürülen ürünlerde bu sıkıntı çok varmış ve bebeklerde alerji yapıyormuş, iade edebilirsem sanırım mustela almaktan vazgeçicem

Saol canım çok üzüldüm gerçekten mustela hayal kırıklığı oldu, biraz araştırma yaptım son piyasaya sürülen ürünlerde bu sıkıntı çok varmış ve bebeklerde alerji yapıyormuş, iade edebilirsem sanırım mustela almaktan vazgeçicem
Alerjik değilmiş dün Bnde okudum bazı vücutlara iyi gelmiyor alerjik olunca bak iade olmazsa sen yıkanırsın Nivea alırız seninle🤣🤣

Alerjik değilmiş dün Bnde okudum bazı vücutlara iyi gelmiyor alerjik olunca bak iade olmazsa sen yıkanırsın Nivea alırız seninle🤣🤣
Kız benim eşim alerjik bir insan oğluşta babasına çekerse yandım ben ( Allah korusun):olamaz: dümdüz dalin alıp geçicem en sonunda ne zor işlermiş bunlar:işsiz:

Kızlar ben de Dalin alicam.Kokusuna hastayım.Bebek bebek kokuyo.Baska hicbi şampuan beni tatmin etmio.Ben makyajımı da dalinle temizliorum biraz gözümü yakio ama olsun.Goz yanmasından bişi olmaz takilmiorum ben ona.

Kızlar ben de Dalin alicam.Kokusuna hastayım.Bebek bebek kokuyo.Baska hicbi şampuan beni tatmin etmio.Ben makyajımı da dalinle temizliorum biraz gözümü yakio ama olsun.Goz yanmasından bişi olmaz takilmiorum ben ona.
Bn dalinin kokusunu sevmiyorum uni de güzel bn bi ara saçımı onla yıkıyordum 🙈
Bübchen de güzel

Size tokalarimizi atım kızlar.Dun sipariş verdim🥰

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-06-18-12-06-714_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-06-18-12-06-714_com.android.chrome.jpg
    61 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_2021-09-06-18-11-50-328_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-09-06-18-11-50-328_com.android.chrome.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 48
SLS nedir? Hiç araştırmadım içeriğini
Kesinlikle araştırmalısın. mümkün olduğunca bebek için doğal içerikli kullanmaya çalış.

SODYUM LAURİL ETER SÜLFAT ( SLS ) , başta kozmetik olmak üzere, deterjan ve oto bakım ürünleri gibi birçok köpük ve temizleme ürünlerinde kullanılır. Katı formunda olması açısından hem aktifi yüksek hem de köpük yapma özelliği ön plana çıkar.

X