Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Omaygat 🤣 ya goon ya premium care alacaz belli oldu 😅

Ya bu arada canım bilinçli analar. Bir sorum var. Bu alerji gelişen bebeler konusunda çok üzülüyorum.
Bunun için gebelik dönemimde yapılabilecek bir şey var mıdır?
Bi yerde gebelikte yenmeyen besinler emzirme döneminde alerji yapar gibi bi şey okudum ama. Yumurta ve sütü de 9 ay boyunca tüketmemek imkansız bence. Bu konuda bilgisi olan var mıdır ?

Benim bugüne kadar hiç aklıma gelmemisti güneş kremi olayı günlük kullanımda çok gereklimi acaba
6 aydan once onerilmiyor, sonrasinda da disari cikildigi takdirde öneriliyor zararli isinlardan korunmak için diye biliyorum. Ama tabii yine de kesin bir malumatim yok 🤭
Yavrimu elle bak herkesin beğenisi farklı ama goon kesinlikle istediğimi veriyo bana.

Kız niye okumuyonuz siz burayı ya🤣 aha ben aldım memnun değilim 🤣 haşır huşur. Goona devam ben aynen.

Sızdıracağı yerde beni bulacaksın 🤣🤣

Ss alındı 😘✌🏻
İyi yapmışsın gooncum ay pardon mervecim 🤣🤣 bundan sonra goon eşittir mervedir benim icin, guuun guuun duy sesimizi 🤭🤭

6 aydan once onerilmiyor, sonrasinda da disari cikildigi takdirde öneriliyor zararli isinlardan korunmak için diye biliyorum. Ama tabii yine de kesin bir malumatim yok 🤭

İyi yapmışsın gooncum ay pardon mervecim 🤣🤣 bundan sonra goon eşittir mervedir benim icin, guuun guuun duy sesimizi 🤭🤭
:KK11: ay hele su prima da sızdırdı ya daha da övücem goon

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ya bu arada canım bilinçli analar. Bir sorum var. Bu alerji gelişen bebeler konusunda çok üzülüyorum.
Bi yerde gebelikte yenmeyen besinler emzirme döneminde alerji yapar gibi bi şey okudum ama. Yumurta ve sütü de 9 ay boyunca tüketmemek imkansız bence. Bu konuda bilgisi olan var mıdır ?
Var canım. Dua edebilirsin. 😌

Boşluğuma geldi çok güldüm 🤣 ay anacım el kadar bebelere kıyamiyo insan istiyorum ki önümüzdeki 6 ayda Prof olayım da cocikim hiçbir sorun yaşamasın doğunca ama kimi kandırıyorummm 🤣
Rota asısi tetikliuo diuen var alerjiyi alerjililere onerilmiyo bazi doktorlar tarafindan bu var bilindik. Ben yaptirmadim alejik degil ama

Rota asısi tetikliuo diuen var alerjiyi alerjililere onerilmiyo bazi doktorlar tarafindan bu var bilindik. Ben yaptirmadim alejik degil ama
Teşekkür ederim mervecim. Bakalım güvendiğim bi çocuk doktoru önerisiyle ilerlerim ben de muhtemelen. Onlara bi şey olmasın 🤲🏻

Teşekkür ederim mervecim. Bakalım güvendiğim bi çocuk doktoru önerisiyle ilerlerim ben de muhtemelen. Onlara bi şey olmasın 🤲🏻
Insallah güvenebilrsin enerjin tutar. Biz devlette bulduk bi tane cok tatlı. Ama iste Allah korusun gerekse randevu bulunmuyo o zor yani. Keske özele olsa.🤣

Sulu ama çok su gibi değildi
Daha çok karın ağrısı da yaptı ağlıyordu
İşte kararı sen verip herşeyi göze alıcan :cry: bn abiye de yaptırmıştım zamanında çok şükür kapmadık virüsü kapsa bile aşısızlara oranla hafif atlatıyorlar

Evet menenjit
Ağlama krizlerimizi yeni atlattık zaten de bilemiyorum gerçekten. Karın ağrısı günlük çekiuoruz zaten:KK43:

Menenjit yaptıracağım inşallah da neyse istihareye yatsın anneannem😂😂😂

Ah alerji olayı bizi nasıl yıprattı. Allah kimseye yaşatmasın.
Gebelikte yapacak bir şey olduğunu zannetmiyorum. Ki hamilelikte yumurta yemek gerek. Ben de bir ara tiksinip aylarca yiyemedim ama alerjimiz var:KK43:
Sadece doğduğunda özellikle ilk 1 ay süt tüketme derim. Yoğurt da laktozsuz sütten yapılmış olsun.
Burada geçmiş sayfalarda diyet atmışlardı. Doğum sonrası onlara dikkat edebilirsin.

X