Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ne alaka ki ama gayet tam oldu bedeni. Ben anlamadım. Valla kimse almasın kulot bezini yazık.
Bedende sıkıntı yok birde 3 paket aldım arada giydirip çıkartıp atacam boşu boşuna para ziyan . dün mesela banyo yaptırdım giydirdim 1 saat sonra kaka yaptı ,bizimkinin yüzünden belli oluyor kaka yaptığı hemen çıkardım beklemeden bütün üstü başı kaka olmuş ,tekrar baştan soyunup temizleyip giydirdim banyo yapmış çocuğu.ama 3 aydır cırtlı bez sırtına kadar yaptığı oluyo kakayi bezin sırt kısmından bile çıkmadı hiç .

20220412_135629.jpg

Bebenize bavul alın hastaneye giderken. Daha sonraya bırakırsanız çok para verirsiniz 🤣

6 aydan once onerilmiyor, sonrasinda da disari cikildigi takdirde öneriliyor zararli isinlardan korunmak için diye biliyorum. Ama tabii yine de kesin bir malumatim yok 🤭

İyi yapmışsın gooncum ay pardon mervecim 🤣🤣 bundan sonra goon eşittir mervedir benim icin, guuun guuun duy sesimizi 🤭🤭
Teşekkür ederim canım

ben rengi degistigi an o cizginin hemen aliyorum altini. mecbuuur 😂 max 3 saat durdum durdurdu diyim. Oyle degismezsem yoluk yoluk ediyo oglum soylene soylene mir mir mir nene gibi uyumaz ben alistirmadjm da oyleydi 🤣
Benimki doğdu doğalı bezin kirliliğine hiç bakmıyor, karnı tok olsun, uykusunu alsin yeter ona 🤣🤣🤣

Bu 4. Ay atağı kac gün sürüyor kızlar zira 1 haftadır çıldırma noktasındayım 🙄

ay saka bı yana bı gun yapamadı bekledık de kakayı.. allah korusun o daha bı dert. yolla gelsın annem dıyorum .. razıyız:oops:

X