Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
primaninki degil bendeki sleepy kendisi yumusak ama lastik kismi iz yapiyor sert yani bence o yuzden kiviriyorum ben :)) primanin premium care kullandim ilk 40 i cikana kadar cok yumus yumus da bira z pahali yani gunde 8 10 bez gidince o ara 😋Sonra sleepy aldim bundan baska turdu kazik gibi hasir husurdu sleepynin hepsinin dokusu ayni degil heralde ... Bi de tazyikle kaka yapan oglumu her gun yikar olduk kaciriyordu yandan ustten yavrum yazik.. . Bu resmini koydugum sleepy yumusak ve daha iyi pek bezden anlamam da bunda devam ederim sanirim. Begendim ya ben.
Kesinlikle natural serisi digerlerine gore daha iyi bende ilk geçtiğimde diğer serilerden almıştım resmen sırf gece 3 4 kez üst degisiyordum, natural serisinde sızma yaşamadım, üstelik artık gece boyu altını hiç almıyorum.

Kızlar bebekler için güneş kremi alacakmisiniz alacaksanız hangisini alacaksınız

Maşallah de bi yerini çimdikle 🤣 öyle öyle alışacak bi de bn gark ettim ki biz kastıkça bebekte ağlıyor durmuyor burnunuzdan geliyor. Akışa bırak rahat ol o da sakin ve güzelce tadını çıkarır 😻
Valla her yerimi cimdiklerim yeter ki az dursun artık . Anamdan emdigim süt burnumdan geldi gayri 😄😄 seninki duruyor muydu arabada ya da kanguruda falan

Hele molfix adet 3.5 filandı ay töbee yaa ki bana hep cok dandik bi bez gelmistir denemesem de öyle bi izlenimi var. Gider bim bezi alırım onu almam 🤣
Molfix dandik değil de Mervecim pamuksu bir dokusu yok. Benim kızda pişik yaptı. 🙁Ama sızdırma yapmıyor.

Enaaam Merve ne diyorsun 🥺
Rota oluşturuluyorr goona doğru yeniden 🤣🤣 aldığım 1 numara aktif bebekti neyse ki 10 günlük bez anca var.😅

Yaa çok teşekkür ederim yarın bi ölçüp biçelim biz de arabayı:) fiyat baya yüksekmiş ama güvenliği çok önemli ya 🌸
Yavrimu elle bak herkesin beğenisi farklı ama goon kesinlikle istediğimi veriyo bana.
Prima aktif bebekden memnun kalan var mi? Prima premium care aldım sleepy den bıkıp bi gazla ama cok pahalı ya aktif bebeğe geçsem diyorum
Kız niye okumuyonuz siz burayı ya🤣 aha ben aldım memnun değilim 🤣 haşır huşur. Goona devam ben aynen.
primaninki degil bendeki sleepy kendisi yumusak ama lastik kismi iz yapiyor sert yani bence o yuzden kiviriyorum ben :)) primanin premium care kullandim ilk 40 i cikana kadar cok yumus yumus da bira z pahali yani gunde 8 10 bez gidince o ara 😋Sonra sleepy aldim bundan baska turdu kazik gibi hasir husurdu sleepynin hepsinin dokusu ayni degil heralde ... Bi de tazyikle kaka yapan oglumu her gun yikar olduk kaciriyordu yandan ustten yavrum yazik.. . Bu resmini koydugum sleepy yumusak ve daha iyi pek bezden anlamam da bunda devam ederim sanirim. Begendim ya ben.
Sızdıracağı yerde beni bulacaksın 🤣🤣
Kızlar Kasım grubunda yazdim, burda da yazayim. Diş atakları için tetagil diş granulunu oneririm. Doğal olması ic rahatlatici. Gun içinde kaşınma ataklari oluyor, çok rahatlatıyor minnoslari.
Ss alındı 😘✌🏻

Kesinlikle natural serisi digerlerine gore daha iyi bende ilk geçtiğimde diğer serilerden almıştım resmen sırf gece 3 4 kez üst degisiyordum, natural serisinde sızma yaşamadım, üstelik artık gece boyu altını hiç almıyorum.
ben rengi degistigi an o cizginin hemen aliyorum altini. mecbuuur 😂 max 3 saat durdum durdurdu diyim. Oyle degismezsem yoluk yoluk ediyo oglum soylene soylene mir mir mir nene gibi uyumaz ben alistirmadjm da oyleydi 🤣

baby turco nasıl? goon aklımda :KK70:
Ben indirmdeydi 3 paket 50’lik bitirdim Baby turco no 3 Koku yapıyor 🙁 Ama beden olarak benim kıza tam uydu. Sızdırma yapmadı. Sleepy rezalet. Kakası göbeğine kadar çıkmış yavrumun. Primanın pamuksu dokusu güzel ama fiyatları uçuk. Stogum bitince bende Merve’nin tavsiyesi üzerine goon denemeyi düşünüyorum.
Hanhi molfix peki sendeki deneyecekler için yaz canısi. Ben bezimi değistirmeyecem zaten. Goo.n kalp ben 🤣
Memnun kaldıklarımızda risk almaya hiç gerek yok Mervecim. Bebeklerin vücut yapıları farklı oluyor. Her bez, herkese iyi gelmiyor.

Ben indirmdeydi 3 paket 50’lik bitirdim Baby turco no 3 Koku yapıyor 🙁 Ama beden olarak benim kıza tam uydu. Sızdırma yapmadı. Sleepy rezalet. Kakası göbeğine kadar çıkmış yavrumun. Primanın pamuksu dokusu güzel ama fiyatları uçuk. Stogum bitince bende Merve’nin tavsiyesi üzerine goon denemeyi düşünüyorum.

Memnun kaldıklarımızda risk almaya hiç gerek yok Mervecim. Bebeklerin vücut yapıları farklı oluyor. Her bez, herkese iyi gelmiyor.
Kesinlikle. Şimdi mesela primanin külot bezi takılı hani birinden aniden regl olunca ödünç ped alırsın o da dandiktir haşır huşur ya çocuktan öyle ses geliyo 🤣🤣

Kesinlikle. Şimdi mesela primanin külot bezi takılı hani birinden aniden regl olunca ödünç ped alırsın o da dandiktir haşır huşur ya çocuktan öyle ses geliyo 🤣🤣
Bu arada bu olay başıma bir kez lisede geldi dersanedeydim en yakın bimdi. 🤣 normal bakkal büfe olsa gidip iyisinden alırdım ama bime koşmuştum 🤣

Yavrimu elle bak herkesin beğenisi farklı ama goon kesinlikle istediğimi veriyo bana.
Mantıklı bi kıyas olsun diye bi paket de goon 1 numara alıp 1 numara aktif bebek ile kıyaslayacağım valla. 2 numaradan henüz hiç almadım dediğin gibi olmazsa alabilirsem indirimde premium care alır yoksa goon alırım ben. 3 numara 144 premium care var elimde. Amazonkalp ben tüm ahaliye üyelik açacağım böyle giderse 🤣

Mantıklı bi kıyas olsun diye bi paket de goon 1 numara alıp 1 numara aktif bebek ile kıyaslayacağım valla. 2 numaradan henüz hiç almadım dediğin gibi olmazsa alabilirsem indirimde premium care alır yoksa goon alırım ben. 3 numara 144 premium care var elimde. Amazonkalp ben tüm ahaliye üyelik açacağım böyle giderse 🤣
1 kaç tane var 2 al istersen denemelik goonu

1 kaç tane var 2 al istersen denemelik goonu

1 beden aktif bebek 144 adet
3 beden premium care 144 adet var.
Beze dair tüm stoğum bu şuan.
Primaları gece kullanıp gündüz goon kullanma fikri bile geçti aklımdan 😅
Ufak paket alırım diye düşündüm bebe ufak olmazsa sanırım 1 bedenler yeter diye tahmin ediyorum okuduklarımdan

1 beden aktif bebek 144 adet
3 beden premium care 144 adet var.
Beze dair tüm stoğum bu şuan.
Primaları gece kullanıp gündüz goon kullanma fikri bile geçti aklımdan 😅
Ufak paket alırım diye düşündüm bebe ufak olmazsa sanırım 1 bedenler yeter diye tahmin ediyorum okuduklarımdan.
Gooncu mervenin kalbini kirdin kız sizdırmıyoooo aaa 🤣 gündüz kullancakmiş da mış sen elindeki primaları açıp dokularına baktın mı? Goon minik bi paket al 1 bakalım. Dokuları üçünün de karsılastırırsın.🤔

Merveeeeee daha dilimden kurtulamazsın 😂

Ben şuan 76yım bende m beden bakayım o zmn

Ben kapıya isimlik süs falanda yaptırmadım
Millet cimriyimde ondan yaptırmıyorum sanıyor :KK70:
Yaptırana saygım sonsuz da ben Sevmiyorum anacım öyle şeyler
Geçen bir arkadaş herşeye para veriyorsun ona mı veremiyorsana getirdi
Ben şok:KK57:

O da hamile olmasa ağzına yapıştıracaktım bir tane de karnındaki bebeye dua etsin 😂

Hastane odası için ayrı
Bebeğin odası için ayrı süs yaptıracakmış öyle dedi
Bu hayatı onlar kadar sevemedim be :KK48:
Bende gecelik araştırıyorum gönlüme göre bulamadım bi türlü. Sade birşey. Bulduğunuzu buraya da atın fikir olur :)
Bende süsleme filan yapmayacağım. Hiç hevesim yok öyle şeylere.

X