Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bugün için pazara illa da gidilecek diyordum ama sabah uyanınca huzursuzdu oğlum. Baktım kulağı da akmış, doktoruna gittik. Ekstra kulak burun boğaza da gidince yorulduk ve getir siparişi verdim Hiçbir şeye büyük konuşmayacaksın

Neyse, dün bez muhabbeti yapmıştık. 5860 çıktı kilomuz. Doktorumuz bezimize ideal şu an dedi. Zaten dün geceden beri iz var mı diye bakıyordum 2 numaraya devam

Geçmiş olsun havada kötüydü güzel olunca gidersiniz

Öyle valla geliyor gelmekte olan
Evet arkadaşlar şu an bu satırları hastanede odamda yazıyorum 28+5 kanama ile hastaneye gittim iki gün önce. Nerdeyse sezeryan ile bebeği alıp beni kurtarmaya kadar gidiyordu iş neyse ki şimdilik kanama kontrol altına alındı . Çok uzun mesele fakat şunu anlamamı sağladı yeterki iyi olsun sağlıkla doğsun da çula çaputa sararım . Herkes ten ricam kan sayımınıza vücut değerlerinize baktırın . Dualarınıza talibim

O yapışıklık reflüsü olmayanlarda da aynı
Anlık biz ektedir

Reflüm benim varmış bebekken. Geçmesini beklemekten başka çaremiz yoktu der annem
Ilac verdiler bakalim, yanyana yatiyoruz simdi. Hatta biri uslu masallah, o hep yerinde oburu kucakta. Ona da ayri vicdan yaptim, evlat ayirir gibi diye

Çok geçmiş olsun inşallah vaktini bekler bıdık

Aaaa çok geçmiş olsun. Şu an iyi olmanıza sevindim. Neden olmuş ki peki kanama kan değeriyle ne alakası varmış

s_gofret yok kuzu ya sevmedi.Benimki direk sokak düşmanı.Anlio da dışarı çıkılacağını evdeyken baslio olay çıkarmaya.
Benimkiler de sokak cocii olacak herhalde, viziltilar sokakta kesiliyor, pusette de otomobilde de ac degillerse iyi goturuyorlar simdilik. Maşallah

Rabbim Şafi isminin hürmetine acil şifalar versin

Ah canım çok geçmis olsun. Insallah her şey yoluna girsin. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Çok geçmiş olsun inşallah sağlıkla devam eder süreç

Abimin eşi 23+4 te doğum yaptı önceki sene. Şimdi çok şükür çok sağlıklı yeğenim.
28 haftadan sonra artık bebek için risk de olmuyor. İnşallah gerekmez ama strese girip üzme hiç kendini. Rabbim şifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…