Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
İş yapabilmek için almak mantıklı o zaman, az az takip alistirilabilir, sağol cnm detaylı anlattığın için

Mesela baby plus sallıncaka aldık ana kucaği diye. Yok yani sevmiuor durmuyor. Pusetinde oturuyo oyuncaklarla oynuyo ama onda durmuyo. Demek ki gerçekten rahat değil. Arkadaşa da aldırmıştım ben alırken onunki bir aylık o da durmuyomuş Dolapta da çok satılıyo. Demek ki problem var.

Kızlar merhaba biraz erken bir korku olabilir ama doğumdan sonra eve eş ailesi gelirlerse uzakta oldukları için kendi ailem de uzakta ordan sadece annem gelecek ama eşimin ailesi çok kalabalıklar 12 kişi falan ve küçük çocuklari var pandemi var aşıları olmayacak diye çok korkuyorum nasıl davrandiniz eve misafir kabul ettiniz mi ? Ettiyseniz bebeği nasıl korudunuz

Canım biz eve çekirdek ailem dışında kimseyi kabul etmedik.Annem babam ve iki kardeşim.Esimin ailesi Türkiye'de olmadıkları için gelmediler.Zaten babası da baya yaslandi 3 senedir evden cikmio adam.Ben eşimi bayram için uyardım açık açık.Bebek konusunda hassasim kimse kucağına almicak,annen baban da alırsa sen elini bebekten cekmiceksin başka da kimse dokunmicak dedim.Kendi aileme karşı daha rahatım bu konuda.Anneme ve kardeşime verdim bebeği.Erkek kardeşim zaten korkusundan alamio kucağınaEşim de tamam dedi.Bebek konusunda benden ödü kopuo.Dis randevusuna gitsem görüntülü ario,video atio,kaç cc beslendigini soyluo çünkü ben günlük not aliorum.Bence açık açık soyle.

Ya bende korkuyorum üç dört tane küçük çocuk var okula gidiyorlar başlarda çok açık olacak çünkü bende en iyisi onun annesini gelsin yani millet bebeği görmesin demiyorum ama olmadı geldiklerinde kucağıniza almayın doktor pandemiden dolayı yasakladı diyeyim en iyisi herkes maskesini taksın

12 kişi birden mi gelcek
Ne işi var o kadar kişinin lohusa Kadın zaten canı derdinde bebeyle alışma süreci

Benim yaramaz oğlum puset ini sevmedi hiç ya ama alıştırmak istiyorum artık

Gelenzler ya o kadar ilk xaman bi kac kisi gelir yardıma o kadar esek değillerdir.

Benimki de hiç sevmemisti su 4. Ay atağından sonra bi durmaya basladi bak bebek arabası olayi da ona denk geldi. Bekleyeceksin sadece
Haklısın cnm onların keyifleri nasıl istersebu arada sana cok teşekkür ediyorum, oğlum yaramaz bi bebek, doğru düzgün uykusu yok dalamıyor fazla, hep üzüldüm neden diye, konularda senin yorumlarını okudum, bebeği öyle kabul edicek sin diye, gerçekten kabul ettim dedim benim oğlum böyle bi bebek, uykusuz kalsam da cok yorulmam da diyorum iyiki var benim yaramaz oğlum

Çok güzel düzenli olması benim 15 günde bir olurdu hiç buyumezdi yumurtalarım son ay sekiz tane iğne vurdum büyümesi için sizinki sadece ilaçla tedavi edilebilirse çok guzel
İnshaAllah bakalım ne var ne yok bir öğrenelim önce.. Rabbim hayırlısını nasib etsin ben hep olacağına inanıyorum zaten..

Allah şifa versin.

Bi de ergonomiklik cidden onemliymis marka da gerçekten farkediyo iyi bi kanguru iyi kalıp gerçekten. Ben bunu öneririm direkt bundan memnun kaldığım için.
Senin tecrübenden yararlanıp bende dolaptan ergobaby aldım içinde yenidoğan desteği yok ondan koymaktan çekiniyorum ama 3 aylık olunca kullanacağım bende mutlaka o zamana kadar e bebekten babyplus sling aldım ona başlarız 1 ay içinde diye dusunuyorumm bakalım ne tepki verecek benimki

Veee şu an duruyor eylül yani bir hafta once nereye biraksam kalkmaya calışiyodu. Ama simdi durabiliyor 5 10 dk da olsa oyuncakla oynuyor. Camasır asabildim mesela.

burcusami sonra yemek isıtiyodum durmadı mizirdandi. Aa annecim beni kucağina mi al demek istiuosun diyerek aldım optum sevdim cart curt makarna koydum tabağa memeyi verdim simdi sol elle makarna yemeyi denedim birakıp bakıyo o da napıyom diye. Dedim su mesaji yazayim o arada az emsin sonra deneyeyim.

Slinge simdi baslayabilirsin ya. Ama kafayi tam tutmadan cidden zor kanguru bebek iri olsa bile onu bekle. Ondan da kastım su bi video var atacam bi sn. Login • Instagram

Genelde 3 ayda oluyo bu. Eylül 2 aylıkken tamamdı ama ben bekledim tabi 7 kiloya yaklasmasını daha rahat oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…