Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bende PCOS ve hasimato ile hamile kaldım hemde kilom varken canım o yüzden hiç canını sıkma hamile de kalabiliyorsun düzenli yumurta takibi ve iğne ile hamile kaldım inşallah en kısa zamanda sağlıkla nasip olsun sana da

Sağlıkla kucağına al inşallah canım .Rabbim bebegine ve sana sağlık versin inşallah

Allah razı olun canım.. çok sevindim senin adına tebrik ederim İnshaAllah sağ salim alırsın kucağına

Zaten ben de adet olmayo bekliyorum doktorum yumurta büyümesi için ilaç vericek ama şuan hala gebelikten şüphe ediyor bugün gittim bişey görünmedi adet olursam gidicem olmzsam Perşembe gel dedi..

Insallah hep birlikte alalım . Bende hasimato var diye doktor çok yolumuz var diyordu nasip oldu
Bende de tiroit var az çalışıyor.. ama haplarla dengeliyorum değerim gayet iyi çok şükür .. bugün doktordaydim işte henüz brisye göremedi gebelik olabilir yine de dedim 1 hafta beklicez adet olursam direk gidicem yumurta büyütmek için ilaç vericke ve takip edicek İnshaAllah bakalım.. adetim gecikmez benim hala gelmedi Şubat 13 en son

Çok geçmiş olsun canim ikinizde iyisiniz insaAllah

Bendede PCOS var.
2.5 ay hasta olmadım. Fakat korunmadım da..
Doktora gittim ultrasonla baktı. Yüzde 90 hamile değilsin
Sana bir ilaç vereyim. Bu ilacı içip bittikten 10 gün sonra regl olacaksın.
Regl olunca gel bebek için nasıl bir yol izleyeceğimize karar verelim.
Eğer şuan hamileysen bile bu ilaç zarar vermez dedi

İlacı içtim aradan 2 hafta geçti. Ben çok şiddetli regl ağrısı çekiyordum ama regl olmadım
Meğersem yerleşme ağrılarıymış

Ayy o ilacın adı duphastron mu yoksa ? İşte aynı durum bana da oldu benim adetim olmadı 13 Mart'ta olması gerekiyor du.. 25 Mart'ta dokotra gittim baktı bişe göremedi duphastron verdi dedi kullan 10 gun dedi kullandım ilaç biteli 4 gün oldu.. hala olmadım .. bugün yine gittim Doktora bazen daha geç gelebiliyor dedi kesse filan yine göremedi.. rahim bir tık daha kalınlaşmış iyi böyle olması dedi .. bir hafta sonra tekrar gel gebelik yoksa adetini getirmek için ilaç vericem dedi.. benimde şu son günlerde ağrım var.. şişkinlik var.. ama leke meke yok ultrasonda da regl gelecek gibi durmuyo dedi.. dedim gebe olsam çıkardı çoktan .. dedi baZen geç çıkıyor dedi bekleyelim dedi ilaç vermek istemedi..

Evet aynı ilaç
Direk ümitlendirmekte istemiyorum seni.
Fakat bendede aynı durum oldu senin ki gibi
Doktor geç döllenme dedi
2 hafta sonra çok ağrım vardı
Randevu almak için aradım
Randevu bulamadım 3-4 gün sonraya verdi
Yani ilaç bittikten yaklaşık 20 gün sonra.
Tam doktora gitmeden 1 gün önce idrar testi yaptım
İkinci çizgi çok ama çok silik çıktı
Ertesi gün doktora gittim
Durumu anlattım
Birde biz test yapalım dedi. Duruma göre kan testide isteriz dedi. Orada onlar da idrar testi yaptılar
Çizgi çok daha netti
Kan testi istemedi
Fakat bir şey görünmedi ultrasonda
1 hafta sonra gittim kese göründü

MashaAllah Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin..

Sen belkide o arada hamile.kaldon geciktiğin dönemler de.. benim mesela son adet tarhim 13 Şubat 28 Şubat'ta suoheli ilişki yaşadım cunki o gün ya yumurtlama oldu yada olmaya başladı.. 25 marta kadar ilişki yaşamadım hem ağrılardan hemde korkudan bsiey varsa olur diye.. en son 25 martta oldu yani arada hamile Kalmış olamam ne olduysa 28 şubattan sonra olmuş olacak şimdi ye kadar belli olması lazımdı neyse artık haftaya sanidkm kesin emin oluruz adet olmazsam olursam zaten kesinleşmiş olacak ..

Amin cnm
Allah razı olsun sağol

Rabbim seninde gönlündekini hakkında hayırlı eylesin
Bebek isteyen hiç bir kucağı boş çevirmesin

Çok güzel düzenli olması benim 15 günde bir olurdu hiç buyumezdi yumurtalarım son ay sekiz tane iğne vurdum büyümesi için sizinki sadece ilaçla tedavi edilebilirse çok guzel

M mommycik kanguruyla nasıl gidiyo? Eki Görüntüle 3043552

Benim uykusu yoksa bile içinde uyuyo evde bile. Her kucakçı bebeye aşırı tavsiyemdir.
Peki içinde rahat durabiliyor mu? Benim oğlum cok hareketli ya sıkılır diye düşünüyorum yoksa alicam, kucaktan inmiyor yere yatırdığım zaman basıyor çığlığı

Peki içinde rahat durabiliyor mu? Benim oğlum cok hareketli ya sıkılır diye düşünüyorum yoksa alicam, kucaktan inmiyor yere yatırdığım zaman basıyor çığlığı
Ilk taktığımda çom sıkmisim ama olabildiğince bol birakıyorum elini filan yiyebiliyo gayet sevdi kisa kisa takarak alıştırdım tabi. Şimdi kendini itiyo benden ne yaptığımı gorecekmiş is yaptırmıyo içinde. Mutfakta filan hep seslere donmek istiyo icinde zıplıyo sanki. Ama omun haricinde güzelce duruyo. Camasır filan toplyabiliyoz. Evi topluyoz.

Bi de ergonomiklik cidden onemliymis marka da gerçekten farkediyo iyi bi kanguru iyi kalıp gerçekten. Ben bunu öneririm direkt bundan memnun kaldığım için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…