Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bnde yeni doğan için 3 ay aldım 3 aylık olunca için 9 ay aldım 🤣 tecrübeden çoğunluk 6-9 ay aldım
Kesinlikle bu yüzden deeeee hastahane çıkışı az alın.... Ama ebebek benim aşkım kızım prematüre doğmuştu ve diğer tüm magazlarin ayları kızima devasa olurken tek ebebek urunleri karar oluyordu. O yüzden hep oradan alırım ....hiç unutmam orayı 💞😢😭

Kesinlikle bu yüzden deeeee hastahane çıkışı az alın.... Ama ebebek benim aşkım kızım prematüre doğmuştu ve diğer tüm magazlarin ayları kızima devasa olurken tek ebebek urunleri karar oluyordu. O yüzden hep oradan alırım ....hiç unutmam orayı 💞😢😭
🥲 sağlıkla büyüsün evlatların🥰 bn de iki tane 5 Li aldım malum kış yıka kurut
Sanırım e bebek kalıplar biraz darmış

Lohusa seti alan var mi ? Sunu siparis vermistim hic boyle agir durmadi. İade edecegim arayistayim
Screenshot_20210905-003530_Trendyol.jpg

Ben bebeyi çok beklediğim için isimler çok önden hazırdı. 🤗

Ben bebek fikrine tam alışamadan hamile kaldım. 5 senelik evliyim gerçi çok da erken olmadı 😀
Ondan önce de hep kızım olsa derdim. Erkek olma ihtimalini hiç düşünmemiştim 😂
Minnoşlar sağlıklı gelsin de başka bir şey istemiyor.

Bundan kullanan anneler var mı? Kullanışlı mı acaba 🤔

Eklentiler

• BB3EE602-76B5-4F47-A95B-522D98E2D227.png
    BB3EE602-76B5-4F47-A95B-522D98E2D227.png
    344,2 KB · Görüntüleme: 56
Lahusa pijama seti bende düşünmüyorum kızımda almistim sadece hastanede giydim kaldı öyle kullanışlı değil bence,
Gömlek modeli önden düğmeli bir pijama takımı ve yine spor görünümlü kısa kollu bir gecelik alıcam bu sefer ikisi yeter
(Hastane çekimi yapmayacağım ben ondan böyle alacagim)

Ben de rengini çok beğendim.Buz gri ve blush🥰Ben anlamadım ama ya.Simdi Google dan bakiorum bu araba 15 bin.E bebekte nasıl 4700🙄satış danışmanına da detay sormadım.Bi kaç position aliomus onu gosterdi.Ama port bebe,oto koltuğu dahil mi ayrı mı alioruz anlayamadım.Cunku ayrı da satılio alışveriş sitelerinde.Tekrar gidip detaylı sorucam.İlk defa çok beğendiğim bı bebek arabası buldum.Anex istiodum 8 den 12 ye çıktı beğendiğim ben de vazgeçtim.Anexten beri ilk defa bı modele bayıldım.
Bir bildirimi kacirinca bir daha asla takip ettigim konudan mesaj gelmiyor cok geriden geliyorum o yuzden😂
Ben de bebegime stokke aldim cunku cok kullanisli tam yatar pozisyon, oturma pozisyonlaro, cift yonlu kullanim, puset takilabilir olmasi, disarda yemek yerken vs masa seviyesine indirip kaldirabilme, araba egzozlarindan etkilenmemesi icin ve egilmeden bebise bakabilmek icin yuksek oturum gibi artilari var. Fiyat olarak biraz tuzlu ama ilk bebegim oldugu icin ikincide ucuncude de kullanirim dedim🥰 Gri renk aldim unisex olsun diye.
Ayri satilmasinin sebebi bicok insan alt saseyi degistirmeyip ust kabinin renklerini degistiriyor cocuk yaptikca😂
Puset olarak da yine be safe aldik en guvenlisi oymus bir de stokke ile uyumlu

Bir bildirimi kacirinca bir daha asla takip ettigim konudan mesaj gelmiyor cok geriden geliyorum o yuzden😂
Ben de bebegime stokke aldim cunku cok kullanisli tam yatar pozisyon, oturma pozisyonlaro, cift yonlu kullanim, puset takilabilir olmasi, disarda yemek yerken vs masa seviyesine indirip kaldirabilme, araba egzozlarindan etkilenmemesi icin ve egilmeden bebise bakabilmek icin yuksek oturum gibi artilari var. Fiyat olarak biraz tuzlu ama ilk bebegim oldugu icin ikincide ucuncude de kullanirim dedim🥰 Gri renk aldim unisex olsun diye.
Ayri satilmasinin sebebi bicok insan alt saseyi degistirmeyip ust kabinin renklerini degistiriyor cocuk yaptikca😂
Puset olarak da yine be safe aldik en guvenlisi oymus bir de stokke ile uyumlu
Zenginler yazmasın bu topiğe :63: cimriliklerim iyice belli oluyo benim.

X