Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Biz bugün yaz için 9 aylık olarak baya bir şey aldık. 6 ayı neden direkt atladık bilmiyorum annem seçti Biz de 3 aylık giyiyoruz şu an. 4350 idi en son kilosu.

Çok şükür zeytinyağ biraz toparladı çocuğu
Tüm günüm Altını aç, pamukla sil, kurula , 10 dakika havalandır, zeytinyağ sür bez bağla ile geçiyor ama değdi.

Şu iki günde koca iki paket al değiştirme örtüsü gitti ki makasla ikiye bölüp kullandım.

5 paket almıştım, en kısa zaman da stok yapmam lazım yeniden

Ah çok geçmiş olsun. Bir an önce geçer gider inşallah
E bebek indirimi artık bitti. Baby me indirim kuponları geri gelir inşallah

4 paket 40’lı
3 paketde 10’lu almıştım
Mesajını görünce iyiki almışım dedim
Bende keserek kullanmayı düşünüyorum

Ah çok geçmiş olsun. Bir an önce geçer gider inşallah
E bebek indirimi artık bitti. Baby me indirim kuponları geri gelir inşallah

İndirimli hali kuponlu halinden pahalıydı diye almadım desem

4 paket 40’lı
3 paketde 10’lu almıştım
Mesajını görünce iyiki almışım dedim
Bende keserek kullanmayı düşünüyorum

Sleepy vardı 1 paket
4 pakette bim e gelmişti ondan aldım denemek amaçlı
Aralarında bi kalite farkı yok, o yüzden bimi gözleyeceğim 13 lira o
Diğer markalar 20 TL üzeri,
E bebek kuponu da iş görür bakalım

Patikli tulum, pantolon almayın. Ya da sayısını az tutun , hemen küçülüyorlar işe yaramıyor

Kiraz çekirdekli patikler var ayağını ısıtmak için kullanıyorum. Memnunum almak isteyen için öneride bulunuyorum. Mikrodalgada ısıtıp altını değiştirdikten sonra üşüyen ayaklarını ısıtıyorum

Kalkanların içinde toplanan sütü hijyenik bulmuyorum. Eğiliyoruz kalkıyoruz,mememize değiyor orda biriken sütler, bakteri ürer içinde . Süt toplamak için kullanmayın Benim fikrimce

Kalkanların içinde toplanan sütü hijyenik bulmuyorum. Eğiliyoruz kalkıyoruz,mememize değiyor orda biriken sütler, bakteri ürer içinde . Süt toplamak için kullanmayın Benim fikrimce
Mememize değmesinin ne sakıncası var ki? Değdiği alan kahverengi bebeğimizin emdiği alan.
Tabii tutup 3-4 saat önce birikmiş sütü kullanmamak gerekiyor. Ben bir süredir üşeniyorum şu sıra kullanmıyorum ama kullanırken sürekli sütü alıp kaynatıyor tekrar kullanıyordum. Baya da süt birikiyordu

1 saat boyunca temas ediyor. Sürekli içinde bekliyor. Bebek kahverengi alanı ağzına alıyor ama çıkan sütü içiyor. Süt deriyle uzun süre temas ettiğinde bakteriler için güzel ortam oluşturuyor.

Bn pişik olduğu dönem bnmde günlük 1 paket gidiyordu yarım saat açık kalınca

Şokun ki de iyiymiş
Bnde yazın BİM’den 2 paket almıştım paket 10 ₺ ye çok iyiydi
2 gün önce ebebek te vardı indirim kelke baksaydın hep yazdılar buraya

Patiklilee küçük gelince ayaklarını kes
Bana da bi arkadaş demişti patiksiz tulum oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…