Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bn yazlık 12-24 ay aldım hep

Yaa çok teşékkür ederiz.
mervecim okurken çok eğlendim bir de senin attığın e bebek kıyafet yorumlarına göre alışveriş yaptım dua ettim sana :) hep bedenleri büyük tuttum alışverişte yenidoğan sadece 2 takım aldım 3-6-9 olarak aldım diğerlerini de ...LCW aldın mı hiç onlar nasıl sanki bi tık büyük e bebekten ama çok fazla fark yok gibi

Benin hep tazyikliydi. Başa çıkmayı öğrendi ya. Uyuklarsa kaçıyo bazen.
Nasıl öğrendi? Benimki ayaklansa beni tokatlayacak. Eliyle memeyi itiyor, sinirden kıpkırmızı olana kadar ağlıyor. Sağsam saba kötü olacak diye çok sağmak da istemiyorum. Ağlayasım geliyor artık onunla birlikte

Evet yenidoğanda çok fark yok. Ama büyük kıyafetler acayip farklı. Bak bi foto atacam. Ikisi de 6 aylık beden ustteki civil alttaki lcw.

Lcw aşırı bol boy olarak iyi ama aşırı bol

evet canım baya fark varmış cidden lcw nin kumaş kalitesi de biraz daha iyi geldi bana e bebekten ben şimdilik e bebek lcw ve jokerden bir şeyler alabildim yakınlarda bebek mağazası bulamıyorum sadece bunlar var HM falan gitmedim ama onun hakkında bir fikrim yok

Yani büyük yudumlar aldığını hissedebiliyorum. Nasıl oldu bilmiyorum boğazına kaça kaça öğrendi. Arada evet benimki de ittiriyo kavga ediyo biraz pozisyon değiştirince devam ediyo. Sütüm aşırı çok değil bence taşmıyo artık fazla pedlere filan ama tazyikli bence. Bugün emeli çok olmamıştı duşa girdim sağda bi sertlik hissettim elimle biraz sağdım tıkanıklıktan korkuyorum ilk zamanlar tıkandı. Duvarlara fışkırıyodu.

Ben 4 kg olunca 2 numaraya geçtim 1 oluyordu aslında. 2 de büyük oluyor bayadır. Ama primanın 2 sinde hiç sızma olmayınca devam ettim.
Sanırım tam sınır kg olunca 4-6 devam etmek daha mantıklı. En azından 3 e geçerken ben öyle yapmayı düşünüyorum

Civilin çok iyi değil ama kalıbı çok iyi oldu benim kızıma. Eskimesiyle küçülmesi tam denk gelecek. Kaçıncı haftadasın sen?

Tıkanıklık süt çokluğuyla ilgili değil bence. Sütüm çok değil ama bir gece tekini vermeyi atladım sanırım. Bu yüzden benim 1 haftadır aşırı bir sertlik var birinde. Ne kadar masaj yapsam geçmedi. Emince de değişmiyor. Sağmakta da zorluk yaşıyorum. Ne yapsam bilemedim. Üstü de kıpkırmızı sıcak

Civilin çok iyi değil ama kalıbı çok iyi oldu benim kızıma. Eskimesiyle küçülmesi tam denk gelecek. Kaçıncı haftadasın sen?
civil zaten bana yakın yok ya böyle bir sorunumuz da var el mahkum e bebek lcw 20 deyim canım biraz erken başladım bu işlere indirim var diye bilirsin indirim severiz

Su buharı yap bana çok iyi geldi. Uçlar yanıyo biraz ama dayanamayana kadar kaynar suyun üstünde tut cek tekrar tut. Bi de ben elle iyi yapamıyorum sağamıyorum diye havluyla bastırarak açıyodum. Yine kaynar suya sokulmuş havlu tabi. Sütün çoktur az olsa niye tıkasın. Zaten bebenin ihtiyacı da az şimdiden sonra daha da artacak ihtiyaç da süt de.

civil zaten bana yakın yok ya böyle bir sorunumuz da var el mahkum e bebek lcw 20 deyim canım biraz erken başladım bu işlere indirim var diye bilirsin indirim severiz
Bnce lcw nin kalıpları daha güzel kumaşı da tok eğriyip büğrümedi tulumları güzel
E bebek Allah’a emanet zıbınlar fena saldı zaten 3 aylık olanı yeni doğduğunda giydi şuan 6-9 aylık olanları giyiyoruz 12 ay bile şuan olabilir öyle karışık kalıpları

evet lcw daha yumuşak daha kaliteli kumaşı sanki daha büyük gibi e bebek kalıplarına göre bana da öyle geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…