Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kız bu sincap mı 🤣 kemirmez havuç verirsin kraker verirsin 🙈🤣 kemirmez çok yaramaz olmadıkça
Ben de kemirecekse ahşapı kemirsin dedim. Anam bakalım debelendikçe bennkorumalık konusunda ne careler üretecem. Ya bu ecnebilerde hiç korumalık yok yav bizim bebeler niye böyle 🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20210806-011645_Chrome.jpg
    Screenshot_20210806-011645_Chrome.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 92
  • Screenshot_20210806-005136_Instagram.jpg
    Screenshot_20210806-005136_Instagram.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 76
Ben de kemirecekse ahşapı kemirsin dedim. Anam bakalım debelendikçe bennkorumalık konusunda ne careler üretecem. Ya bu ecnebilerde hiç korumalık yok yav bizim bebeler niye böyle 🤣🤣
bielmiyorum biz de şımarmasın falan uğraşıyoruz ama 1 dk durmuyor çocuk çok hareketli o tahta parmaklıkların arasından bütün bacak sarkıyor hatta gece sıkıştırıp ağlıyor bazen, park yatak olsa çıkartamazdı bilemiyorum belki sadece benimki böyle kuduruktur.

Arkadaşım hediye etti ,doğuma yaptırdı bende bundan yaptirmayi düşünüyorum.Eki Görüntüle 2903676
Kar kuresi hic dusunmemistim, bakayim😊 digeri sekerlik herhalde o olabilir masada da sık durur
Benim evladım yeterli bir hediye diye direkt olarak yaptırmama seçeneğini düşünüyorum 🤣🤣🤣
Cok iyiymiiis ellerine boyle bir not verilebilir😁😁
Güzel günlerde kullanın canım. 🥰
Doğumda bir sey düşünmüyorum. Şehrimizde aileden kimse yok. Kış ortası anca analarımız gelir gider. Bir dahaki yaz mevlüt yaparım diyorum o zamana da bukurum bir şeyler. 🤗
Tesekkur ederim🤩
Bizim aile cok kalabalik e biraz benim de ozencim var yaptirayim bir sey😊

X