Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Iyiyiź şükür canım alışmaya çalışıyoz 🥲
Doğana kadar ayrı doğduktan sonra ayrı süreçler🥰 sağlı
•Aldığım halının özellikleri;
Mikro polyester ipliklerden dokunmuş soft ve kadifemsi kumaşı vardır.
•Toz tutmaz ve tüylenme yapmaz.
•Zemin kaymaz ve dökülmez suni deri malzemedir. (%100 Lateks)
•Kumaş ile zemin arasında ortopedik sünger kullanılmıştır. Zemindeki soğuğu geçirmez.
•Özel baskısı sayesinde renkler ve desenler çok net belli olur.
•Uzun süreli kullanıma dayanıklıdır.
•Halı şampuanı ile temizlenebilir.
•11 mm hav yüksekliğine sahiptir.
•Antialerjik üründür.
Süper, teşekkürler🥰
Nereden almıştınız? Online ise link atabilir misiniz incelesem

mat halı ile nerdeyse aynı para uzun kullanım açısından halı aldım kızımda çok memnunuz

malesef her hastane vermiyor özellikle devlet hastanesi yoğun bakım dışında mama vermiyor hatta verdirmiyor sürekli emzirin diyor
Instagramda meşhur bir mat satan yer var 2600 olmuş küçücük matın fiyatı. Ben de sanırım sağlık açısından halı bakacağım.

Ah inşallah emseler de mamaya hiç gerek olmasa

Yeni doğum yapmış anneler, bebişcanlarinizi sağlıkla mutlulukla büyütün inşallah 🤗 size bir sorum var, simdi 1 paket 1 numara ( içinde 43 tane var), 1 pakette 2 numara ( 70 tane var) bez aldım, yeni bebisler günde ortalama kaç adet bez kullanıyorlar mesela 1 no.dan 1 paket daha aliyimmi, aldığım bez pisik falan yaparsa diye bekleyim diyorum ama her gün zamlaniyor şuan da kuponum var alayim diyorum ama kaç no alsam bilemedim 🤔
Bende slepnin bir numarasını aldım aşırı küçük geldi gözüme ikinci paketi 2 numara tercih edicem sanırım

Yeni doğum yapmış anneler, bebişcanlarinizi sağlıkla mutlulukla büyütün inşallah 🤗 size bir sorum var, simdi 1 paket 1 numara ( içinde 43 tane var), 1 pakette 2 numara ( 70 tane var) bez aldım, yeni bebisler günde ortalama kaç adet bez kullanıyorlar mesela 1 no.dan 1 paket daha aliyimmi, aldığım bez pisik falan yaparsa diye bekleyim diyorum ama her gün zamlaniyor şuan da kuponum var alayim diyorum ama kaç no alsam bilemedim 🤔
1le 2 arasında çok fark yok 3.5kilo benimki. Biraz daha 1e devam edebilir bir hafta oldu günde ortalama 10 bez. Ama direkt 2 alınıp o da devam edilebilirmiş. Bence daha 1 alma. Ben çok aldım 1 2 3 4 o yüzden birle devam edebiliyorum.

O kadar tecrübesizim ki ped gibi ya 1 numara minicik sanki hiç kullanmadan 2 ye geçecek mişim gibi hissediyorum. Oğluşum bu kadar minik mi olacak yahu😊
Sizin de mi ilk çocuk 🤗 bende öyleyim özellikle yenidoğan kıyafet alırken belleri niye bu kadar küçük, bebeğimi sıkmasın diyorum 🙃 nasıl olcak acaba, insan hem endişeleniyor nasıl bakacağım ya şöyle olursa ya böyle olursa diye hem de heyecanlaniyor 🤗 inş.hepimiz sağlıkla kavuşalım 😊
1le 2 arasında çok fark yok 3.5kilo benimki. Biraz daha 1e devam edebilir bir hafta oldu günde ortalama 10 bez. Ama direkt 2 alınıp o da devam edilebilirmiş. Bence daha 1 alma. Ben çok aldım 1 2 3 4 o yüzden birle devam edebiliyorum.
Maşallah sağlıkla büyütün 😊Teşekkür ediyorum, 1 den kesin vazgeçtim 👍

Sizin de mi ilk çocuk 🤗 bende öyleyim özellikle yenidoğan kıyafet alırken belleri niye bu kadar küçük, bebeğimi sıkmasın diyorum 🙃 nasıl olcak acaba, insan hem endişeleniyor nasıl bakacağım ya şöyle olursa ya böyle olursa diye hem de heyecanlaniyor 🤗 inş.hepimiz sağlıkla kavuşalım 😊

Hepimiz sağlıkla büyütelim inşallah 🥲

Bu arada önceden konuşulmuş olabilir ama çok sayfa var, anne bebek çantası mı bol gözlü sırt çantası mi? Bebek çantasının su artısı var diyebiliyor muyuz ? Marka model önerilerine açığım 😊

Bu arada önceden konuşulmuş olabilir ama çok sayfa var, anne bebek çantası mı bol gözlü sırt çantası mi? Bebek çantasının su artısı var diyebiliyor muyuz ? Marka model önerilerine açığım 😊
Sırt çantası kesinlikle. Anne bebek çantası alacaksan da sırt çantası olabilenlerden olsun. Kol çantası pişmanlıktır.

Evet benimde ilk bebişim olacak inşallah. Sizinle aynı duygular içerisindeyim Allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah😊

Ben çantama aşık biri olarak link birakıyorum. Aşırı bol gözlü ve istediğin gibi kullanabilirsin. Ekstra geniş ağızlı.

20210813_150029.jpg

Bu bendeki.

Arkadaşa da şu alttaki rengini aldım.

20211030_132052.jpg

Sırt çantası kesinlikle. Anne bebek çantası alacaksan da sırt çantası olabilenlerden olsun. Kol çantası pişmanlıktır.
Kol çantası hiç düşünmedimde. Sırt çantasının daha çok gözü olduğundan bebek çantasından daha kullanışlı geliyor ama tecrübesizliktende öyle düşünüyor olabilirim 🙃
Evet benimde ilk bebişim olacak inşallah. Sizinle aynı duygular içerisindeyim Allahım sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah😊
İnşallah 🤗

Ben çantama aşık biri olarak link birakıyorum. Aşırı bol gözlü ve istediğin gibi kullanabilirsin. Ekstra geniş ağızlı.

Eki Görüntüle 2966378

Bu bendeki.

Arkadaşa da şu alttaki rengini aldım.

Eki Görüntüle 2966380
Hemen bakıyorum 😊

Kol çantası hiç düşünmedimde. Sırt çantasının daha çok gözü olduğundan bebek çantasından daha kullanışlı geliyor ama tecrübesizliktende öyle düşünüyor olabilirim 🙃

İnşallah 🤗
Modelden modele değişir sanırım. Benim çantam normal bir sırt çantası mesela, çok memnunum. O kadar sağlam ki ilerde okul çantası bile olur oğluma 😂
Mervenin çantasının rengi ve modelini de çok beğeniyorum ama sırta takılıyor mu bilmiyorum.

X