Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Eskidi mi ki noldu ilki? Cimrilikten değil valla meraktan soruyorum. Çok dolgulu kocaman bi şey çünkü.

ilk doğumdan sonra 6 sene geçti yine de eskitmezdim ama annem istemişti 2 sene kadar önce
sonrası muamma mecburen yenisini aldım
Allahtan indirime denk geldimde ucuza kapattım

Kızlar bildiğim kadarıyla almayan yok ama yine de söylemiş olayım. Depend kesinlikle candır, öyle rahat ettim ki anlatamam. Normal halimiz gibi hareket edemiyoruz haliyle, yeri geliyor kayarak aşağı iniyorum, yukarı çıkıyorum. Kayar mı kaçar mı derdi yok 😂 almayan varsa kesinlikle alsın derim

Mevsim normal mi doğum yapacaksın sen? Bana sezeryanda 2 gün yatış dediler.
Yok kuzum sezeryanla olucam bana tek gün dediler eğer başka durum olmazsa bir gün yatırıp ertesi gün taburcu dediler . Her hastane belki değişiklik gösterdiğinden
bence alınmalı, çok alınmalı, öncelikle alınmalı :KK70:
Tamam o zaman alınacak kesin 🤣
Kızlar bildiğim kadarıyla almayan yok ama yine de söylemiş olayım. Depend kesinlikle candır, öyle rahat ettim ki anlatamam. Normal halimiz gibi hareket edemiyoruz haliyle, yeri geliyor kayarak aşağı iniyorum, yukarı çıkıyorum. Kayar mı kaçar mı derdi yok 😂 almayan varsa kesinlikle alsın derim
Canım boşuna iç çamaşırı olarak alt koymasak mi ? Depend sadece yeterli olur mu

Çift Taraflı Bebek Battaniyesi 190,00 TL yerine 49,00 TL

Penye battaniye ihtiyacı olan baksın. Muhteşem desenler.

Kızlar bebislere hangi marka emzik aldınız?
20211115_174200.jpg

Wee şunu aldım. Her yeri silikon. Yüzünde de iz yapmaz çok fazla 🥲

Yok kuzum sezeryanla olucam bana tek gün dediler eğer başka durum olmazsa bir gün yatırıp ertesi gün taburcu dediler . Her hastane belki değişiklik gösterdiğinden

Tamam o zaman alınacak kesin 🤣

Canım boşuna iç çamaşırı olarak alt koymasak mi ? Depend sadece yeterli olur mu
Ne olur ne olmaz diye bir tane koymuştum canım. Bir de gelirken giydiğim vardı. İlk kalkışta odada yürüyüş yaparken alt pijamamı giydirmediler, o zaman verdikleri gazlı bez gibi pedi koyup o çamaşırımı giydim. Kanamaya falan bakıyorlar çünkü. Kanaman iyi dendikten sonra direkt dependi giydim çamaşır giymedim.

Ne olur ne olmaz diye bir tane koymuştum canım. Bir de gelirken giydiğim vardı. İlk kalkışta odada yürüyüş yaparken alt pijamamı giydirmediler, o zaman verdikleri gazlı bez gibi pedi koyup o çamaşırımı giydim. Kanamaya falan bakıyorlar çünkü. Kanaman iyi dendikten sonra direkt dependi giydim çamaşır giymedim.
Anladım canım çok teşekkür ederim 🙏🏻 inşallah ağrın filan da hiç kalmaz 😍 darısı şimdi biz bekleyenlere

X