Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Gece gece ilk yılbaşı kostümünü aldım oğluşuma. E bi fotimiz olmazsın mı 😂 fiyat kuponla aldım 45 tele

Eklentiler

• 222E24E8-349A-4108-8DF0-FCDA96E290F0.jpeg
    222E24E8-349A-4108-8DF0-FCDA96E290F0.jpeg
    80,8 KB · Görüntüleme: 83
Bu arada korse almak isteyenler owli muadili raj doğum sonrası korse 51 liraydı almadım bi baktım 116 olmuş. Az önce trendyolda 63e görünce aldım hemen. 12 lira zararla atlatmış olduk krizi. 😬

https://ty.gl/l9llz2kn3i korse bu. Kundak 0-36 ay uyku tulumu aldım owli. Dolaptan 2. El aldım biraz pahalı çünkü. 0-3 e bebeğin penye uyku tulumlarına bakabilirsiniz.
Korseyi uyku tulumu diye anlamam🤦🏻‍♀️ Uykusuzluktan beynim çalışmıyor artık…
e bebeğin kundaklar çok güzel ama yenidoğan var onlarda sadece😔ben 0-3 ay istiyorum onlar olmaz,zaten biraz daha büyüyünce elimdeki owli de yetecek

https://ty.gl/l9llz2kn3i korse bu. Kundak 0-36 ay uyku tulumu aldım owli. Dolaptan 2. El aldım biraz pahalı çünkü. 0-3 e bebeğin penye uyku tulumlarına bakabilirsiniz.

favorimlerimde 1 haftadır,
sanırım 3-4 kere çıktı indi , çıktı indi :KK70:
firmada ne yapacağını şaşırdı
benimde kararsız kaldığım ürünlerden biri.

çalıştığım matbaa firması bi gecede 200 tl zam yaptı, oda ciddi zarara uğratıyor
artık elimi ayağımı alışverişten çekme vaktim geldi :işsiz:

favorimlerimde 1 haftadır,
sanırım 3-4 kere çıktı indi , çıktı indi :KK70:
firmada ne yapacağını şaşırdı
benimde kararsız kaldığım ürünlerden biri.

çalıştığım matbaa firması bi gecede 200 tl zam yaptı, oda ciddi zarara uğratıyor
artık elimi ayağımı alışverişten çekme vaktim geldi :işsiz:
Ben de takip ediyordum 63 den daha düşmez diye aldım 😂

e bebeğin kundaklar çok güzel ama yenidoğan var onlarda sadece😔ben 0-3 ay istiyorum onlar olmaz,zaten biraz daha büyüyünce elimdeki owli de yetecek
Canım ben yanlış anlamışım kendine korse soruyorsun sandım onu attım. Kundak owli aldım 0-3 almadım, o yüzden bilmiyorum ama nette vardı kundak tarzı uyku tulumları ben owli alınca başka bakmadım ilk aylarda battaniye sarar sonra owliye geçerim dedim. İkimiz de yanlış anlamışız birbirimizi 😂

Çok mu hareketli ki? Battaniyeyle sarmalamak olmuyor mu?

Bi emzirme yastigi linki paylasan olur mu, aramayayim (tembelligim tuttu), 2 boyun fitigi bana yetti, emzirme yatak odasi var deseler alirim :KK70:

Emzik kizimda avent kullandim, bunlara tommie tippee aldim, kullanacaklar yok oyle begenmedim falan 🤣 Dolar 13TL benzin 10TL olmus!!

Bu depend kac beden alinmali mesela? Sevmiyorum ama bu kadar kadina direnmeyeyim vardir bi bildiginiz...

Bi emzirme yastigi linki paylasan olur mu, aramayayim (tembelligim tuttu), 2 boyun fitigi bana yetti, emzirme yatak odasi var deseler alirim :KK70:

Emzik kizimda avent kullandim, bunlara tommie tippee aldim, kullanacaklar yok oyle begenmedim falan 🤣 Dolar 13TL benzin 10TL olmus!!

Bu depend kac beden alinmali mesela? Sevmiyorum ama bu kadar kadina direnmeyeyim vardir bi bildiginiz...
Ben m aldım canpedin külotbezi.
Emzik de tommie tippie ucu delikmiş bu konuda ne düşünüyosun?
Emzirme yastığı ebebekte oluyor güzel ve uygun hep.

X