Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
korbel çöp kovasını kullanmaya başladınız mı :)
trendyolda indirime girmiş, 118 tl olmuş 10 tl de kupon var 108 tl ye geliyor
ammaaaaa yarısı kırık geliyor, yarısı kokuyu önlemiyor diyor
almaya değer mi ?

Ben normal çöp kovası kullanıyorum, kokmuyor ya uzun süre bekletmedikçe, bence gerek yok o paralara, 23 günlük bebişi bol çişli kakalı olan bir anne olarak tecrübem

Ben aldım da henüz doğurmadığım için kullanmaya başlamadım. Bana sağlam geldi. Koku için de zaten asıl önemli olan çöp poşetini de korbellin özel çöp poşetinden almak. Normal çöp poşeti ile kullananlar asıl memnun olmayanlar.

Vooovvvv gözün aydın canim kavustun mu sonunda melegine şimdi sıra bizde inşallah. Ne zaman doğum yaptın
Teşekkür ederim canım bugün yatış yapılıp yarın doğum olacaktı ama sabah nstye bağladılar, sık ve yüksek sancı çıktı direkt hazırlıkları yapıp doğuma aldılar. Saat 11.15 gibi içeri girdim. 11.30da oğlum doğdu çok şükür. Hepiniz sağlıkla kavuşun inşallah

Sipariş edecem birazdan keşke önceden alsaydın pişman oldum birde doğum yapanlar hep yazınca
Ben almadım ihtiyaç olursa alırım diyerek, şu ana kadar gerekmedi canım. Tercih senin, ihtiyaç halinde hemen alabilecek gibiysen daha sonra da karar verebilirsin

Ben almadım ihtiyaç olursa alırım diyerek, şu ana kadar gerekmedi canım. Tercih senin, ihtiyaç halinde hemen alabilecek gibiysen daha sonra da karar verebilirsin
Oh oh masallah . Kaç gün yatış verdi doktor,bizim hastanede tek gece imiş ertesi gün taburcu olunacakmis bugün detaylı öğrendim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…