Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba siz sterilizatör aldınız mı aldıysanız hangi markayı :) bende şuan araştırıyorum da kararsız kaldım.

Şimdiden senin kız fena çıktı desene

Almamak daha mantıklı mı yoksa siz yeni annemiz olarak ihtiyaç yok mu dersiniz bu arada hayırlı uğurlu olsunn
Cook teşekkür ederim.Siz de sağlıkla,vaktinde kucağınıza alın inşallahbuna tecrübeli anneler yanıt verirse sizin için daha faydalı olur.Biz aslında almak istedik ama kurutmalı bulduğum modellerin ergonomisini beğenmedim.Suan emzik almio,sadece beni emio o yüzden ihtiyaç hissetmedik.

no no no sütyensiz gezmek gibi bi hata yapmayın ben ettim siz etmeyin memeler sütle dolacak ağırlaşınca sarkmasın destekleyin
Wala ben sutyensiz yasiombenimkiler silikon ve baya da buyuktuler ama artık büyük kelimesini ve sarkma olayını geçti benimkiler.Gecen bebisi mememde çektim wallahi galerime bakarken hamile göbeğimde bebeğin işi ne dedimemzirme bitsin benim silikonlar yolcu

no no no sütyensiz gezmek gibi bi hata yapmayın ben ettim siz etmeyin memeler sütle dolacak ağırlaşınca sarkmasın destekleyin
Bn sütyensiz asla gece bile çıkarmam o derece bağlıyız birbirimize çıkartıncs kendimi komple çıplak kalmış gibi hissediyorum

Maşallah silikon olmasına rağmen emzirmen sütyen takarsan hiç sarkmaz emin ol

Maşallah silikon olmasına rağmen emzirmen sütyen takarsan hiç sarkmaz emin ol
Silikon hiç etkilemedi.Deli gibi sütüm var.Sezeryandan çıkar çıkmaz geldi sütüm.Kiz artık çok geç sütyen falan sarkmasını onleyemezdi ki.Baya büyüdüler

Silikon hiç etkilemedi.Deli gibi sütüm var.Sezeryandan çıkar çıkmaz geldi sütüm.Kiz artık çok geç sütyen falan sarkmasını onleyemezdi ki.Baya büyüdüler
Aman maşallah Süt dolu ondan büyük bnm Hollanda ineği gibi olurdu memeler tabi emmeyi bırakınca zamanla eski forma giriyor bnm sarkma olmadı sütyen büyük destek oluyor sarkmaması için

Bn sütyensiz asla gece bile çıkarmam o derece bağlıyız birbirimize çıkartıncs kendimi komple çıplak kalmış gibi hissediyorum
normal sütyen takamam evde oldum olası gelir gelmez değiştiririm. ama penye sütyenler sporcu tarzı falan onlardan kullanıyorum. emzirme sütyenini de sadece dışarda kullanırım diye aldım. evde ötekilere devam. ama ilkinde zoruma gitti ikide bir açmak takmadım baya bi süre. çok sarktı. beğenirdim memişlerimi sonradan çok üzülmüştüm hatta kaldırtsam mı ameliyatla diye bile düşündüm o derece. özgüvenim sarsıldı resmen dedim 1 çocukluk canı varmış bu ne böle bakalım şimdi nolcak.

Taksaydın olmazdı bi çocukluk he
Bnm sarkmadı bi tık büyük kaldı hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…