Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
2. Kızım olacak inşallah ilki de kış bebeğiydi. Ondan kalan 0-3 ay 3 tane üst zıbınlık 2 tane de çıtçıtlı uzun kollu badi, 4 penye battaniye 1 pelüş battaniyesi var. Yeni aldıklarım 3 tane 5 li hastane çıkışı, 1 tane 1 ay, 2 tane 0-3 ay, 2 tane 3-6 altı ay kollu çıtçıtlı badi, 2 tane de 0-3 ay kısa kolu çıtçıtlı badi. Geçen cuma bimden 2 paket ağız mendili 1 Müslim bez aldım. Başka kıyafet alırmıyım bilmiyorum şimdilik yeterli geliyor doğunca da ihtiyaça göre yine alırım nasılsa diye düşünüyorum. Ben ilk kızım a 4 ayına kadar kundak kullandım yine düşünüyorum. İlk dikişsin ince zıbın giydirip üstüne alt üst şu 5 li hast çıkışı giydirip kundaklayım yatırıyordum penye battaniye örtüyordum üstüne de çok şükür ne sarılık oldu sıcaktan ne üşüttü soğuktan

Kizlar e bebek internet sitesi cok uygun geldi banaa 5 tl patikli zibinlar vardi 3 ay 6 ay diye gruplayarak ne buluyorsam aldim ilk alisverisimdi ne kadar keyifliymis yaaaaaaa hepsinide yukledim begenen alacak olan olursa

Eklentiler

• Screenshot_20210806-210151_Chrome.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 99
  • Screenshot_20210806-210136_Chrome.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 82
  • Screenshot_20210806-210104_Chrome.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_20210806-210044_Chrome.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_20210806-210024_Chrome.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 72
  • Screenshot_20210806-205959_Chrome.jpg
    67,3 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_20210806-205938_Chrome.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 73
  • Screenshot_20210806-205922_Chrome.jpg
    57,8 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_20210806-205901_Chrome.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 85
Kizlar e bebek internet sitesi cok uygun geldi banaa 5 tl patikli zibinlar vardi 3 ay 6 ay diye gruplayarak ne buluyorsam aldim ilk alisverisimdi ne kadar keyifliymis yaaaaaaa hepsinide yukledim begenen alacak olan olursa
Çok güzel yapmışsın kurbağanın grisini de ben aldım.

Çok güzel yapmışsın kurbağanın grisini de ben aldım.
Ayyy mervee tutamiyodum kendimii yarabbim bu bile bu kadar heycanliysa hepimizin sag saglim kucagina aldirsin insallah kimsenin kucagini bos birakmasin her gun yuz kere sukretmek istiyorum ya valla

Ayyy mervee tutamiyodum kendimii yarabbim bu bile bu kadar heycanliysa hepimizin sag saglim kucagina aldirsin insallah kimsenin kucagini bos birakmasin her gun yuz kere sukretmek istiyorum ya valla
Şükretcez tabi canım. Hele de sona yaklaşıp şunları dolaplarına dizince neler hissedecez acaba. Allah huzurla mutlulukla büyütmek nasip etsin.

Begenmezsen degistirirsin tabi. Benim de sepetimde çok tulum vardı trendyoldaki mağazasından baktım ben. Bi çoğunu görünce begenemedim kalıptan dolayı.
Ya aslında lcw kalıpları daha güzel bakalım bi gelsin indirim görünce dayanamadım

Çok tatlı hepsi güle güle giysin
Benimki erkek kız kıyafetlerine alismisim erkek kıyafeti secemiyorum sanki erkeklere göre hicbirsey yokmuş gibi geliyor bana

Erkekde de çok güzel şeyler var ya. Annemin eli hep erkek kıyafetlerine gitti hatta
Bakacağım artık sizin fotoları gördükten sonra baktım evde ablasindan ne giyebilir diye biryigin citcitli bady var almam daha sadece uc dört tane 0 3 ay alırım iki kırmızı mont bir bornoz bikaç eşofman altı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…