Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Arkadaşlar günaydın.
Annem bana bir örtü yollamış. %70 pamuklu, %30 polyester yazıyor. Bebeğin üzerine örtülmez di mi bu? Üşütür bebeği. Yatak örtüsü yapayım diyorum.

Eklentiler

• 80B85BCE-7983-4689-961C-BB5102F0B7E3.jpeg
    106,9 KB · Görüntüleme: 72
Arkadaşlar günaydın.
Annem bana bir örtü yollamış. %70 pamuklu, %30 polyester yazıyor. Bebeğin üzerine örtülmez di mi bu? Üşütür bebeği. Yatak örtüsü yapayım diyorum.
Bişi olmaz ya kendi üstünde bi dene bakim üşütüyor mu

Arkadaşlar günaydın.
Örtülür canım
Gule gule kullan

Öyle malesef bu zamanda herseyi organik kullanamıyoruZ
Tekstik fabrikasında çalışan endüstri muhendisi arkadaşım anlatmıştı
Zaten yuzde yuz pamuk diye aldığımız bazi seyleri bize pamuk diye yutturuyolar

Tamam @Statusahibi sağolasın.
Onu da müslin bezlerin yanına koyayım o zaman.

Aferin sana bn bakmıyorum
Sonra morel zıfır zıfır

5 gündür engılış hom da bi nevresim favorimde duruyor
alsam mı almasam mı diye beklettiğim bi şey
5 gün içinde 3 kere 119 tl 2 kere 99 tl oldu
yeter da bari araya hafta koy da başımız dönmesin dimi

Kızlar bebişlerimin ikisi de kızmış. Süslü süslü şeyler yazın hepsini alacam
Dün gördüm çok sevindim gerçekten öyle ki bu yolda bu kadar sabredip emek verenlere ayriyeten mutluyum sağ saglim kucaklayin iki kucağınızda inşallah pembis pembisss rengarenk şeyler alın

Sen ne zaman doğurcan ya
Ay wala ben de bilmiorum kuşum.İki gündür de extra halsizim.Kusmalarim zaten hiç bitmemişti ama hafif bı atak yaptı.Doktora sordum şimdi çok normal dedi.Bebegi sordu gayet hareketli dedim tamam o zaman çok normal dedi.Sali günü kontrolde hiç acilmam yoktu.Cok yoruldum Mervem dayanicak gücüm kalmadı artık ya.Aclik,kusma,ağrılar,otursam kalkamiorum,kalksam oturamiorum bı haftadır da yüzüm,gözüm,ellerim şişti.Artik doğurmak istiorum.Wala normal doğumu beklemesem şimdi doktora gidip alın artık dicem.Hamilelik beni çok sarstı.Milletin hamileliğin balayı dediği dönemi bile yasayamadim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…