Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Peki markası nedir bende araştırmak adına soruyorum ? Teşekkür ederim

Benim de öyle gecen sene koydum.. hatta ıslak havlu bile koydum ama malesef bana hiç etki etmedi. Bu sene daha yeni yaktık kombiyi.. peki markası nedir kullandığınız ? Teşekkürler

Peki markası nedir bende araştırmak adına soruyorum ? Teşekkür ederim
Benimki Medisana. Alman malı. 4 litreden fazla su alıyor. İki kademesi var. Düşük olan akşamdan sabaha (10-12 saat) 8'de birini ancak harcıyor. Yüksek kademe ise akşamdan sabaha yarısına yakınını harcıyor. Yani aralarında 3 kat kadar hız farkı var. Su damlatması, kiraç tutma derdi falan yok ama ben her seferinde kaynamış soğumuş su koyuyorum. Asla çeşme suyunu direk doldurmam. Arada bir de bulaşık deterjanı ile içini iyice yıkıyorum.

Ben çok memnunum ama tek dezavantajı suyu bitti mi sesle alarm veriyor. Gece uykunda bile uyandırıyor o ses. Uykudayken suyunun bitmemesini garantiye alman gerekiyor. Ben o yüzden yarıdan bir gıdım bile aşağıya düştüyse gece yatmadan önce yüksek kademede çalıştıracaksam suyunu artırıyorum. Bebek, odasına geçtiğinde onun odasına ayrı almayı düşünüyorum. O zaman bu ayrıntıya dikkat ederek alacağım yenisini.

Son düzenleme:
Bende araştırayım ama çok incesiniz ayrıntılı bir şekilde yazmışsınız zahmet oldu..

Ben de almayanlardanım linki açmıyo telefonum resim yükler misin baksam

Benim de öyle gecen sene koydum.. hatta ıslak havlu bile koydum ama malesef bana hiç etki etmedi. Bu sene daha yeni yaktık kombiyi.. peki markası nedir kullandığınız ? Teşekkürler
Benimki tefal ama onu çok eskiden almıştı,şimdi satışta olmayabilir. Su haznesi baya büyük 4,5 lt, 15 saat aralıksız çalışıyor. Görüntüsünü atayım belki bulursun

Eklentiler

• 022BC7FD-E7A6-407D-8CD2-61EBCE8D5163.jpeg
    190,5 KB · Görüntüleme: 86
Şu tecrübeli anneye kulak verin ve bebek bakım çantasını sırt çantası tercih edin. Bol gözlü bir çanta olsun. Çok rahat edersiniz. Kol çantası çok kullanışsız.
Katılıyorum. Sırt çantası, kol çantasından her zaman daha kullanışlı ve hatta sağlıklıdır. Ben çocuksuz halimde bile tek kol çanta kullanırken çektiğim sırt ağrısına dayanamazken; tek elimde çocuk, diğer elimde çantayla hiçbir yere adım atamam.

Bende sırt çantası aldım

Ben gittim tek tuş rahatlığıyla ogluma bi tulum daha aldım
Gözüm kalmıştı gelip gidip bakıyordum
İstedigim gibi beyaz tulumda alamamıştım
İlk doğduğunda kısmet olursa bunu giyer
Biraz indirime girmişti
İns daha düşmez
Kendime bisey yok hala bi pijama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…