Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Normal doğum için genişliği yeterli mi diye bakılıyor, tabi bu genişlik çocukla da alakalı iri bebeklerde özellikle ilk doğumsa pek normal taraftarı olmuyorlar

3.250 doğdu bebek
herhalde bende biraz kaba duruyorum o yüzden bakmaya ihtiyac duymadılar :KK70:

Dün kuaför isimi hallettim😁😁 manikür,pedikür,kaş.Lazerliyim tüyum yok ağda isim yok şükürler olsun.Yarin 39.hafta baslio dün sabah bı damla,akşam da bı damla leke gelince acil hazırlanmaya başladım😂😂
Tabii manikür, pedikür önemli. Doğumu çatlak topuklarla yapamayız 👻 Bende doğuma yakın kuaföre uğrayacağım. Benim tüp bebek tedavimde makyaja, parfüme izin vermemişlerdi. Doğumda karışmazlar heralde.

Tabii manikür, pedikür önemli. Doğumu çatlak topuklarla yapamayız 👻 Bende doğuma yakın kuaföre uğrayacağım. Benim tüp bebek tedavimde makyaja, parfüme izin vermemişlerdi. Doğumda karışmazlar heralde.
Az kaldı sana da kuzum.30.haftan başladı artık🥰🥰

Kızlar günaydın🥰bebek yatağına alez alan var mı?Su geçirmez olanlardan alım bı tane diorum.Çiş falan geçmesin yatağa.Ne diosunuz?

Kızlar günaydın🥰bebek yatağına alez alan var mı?Su geçirmez olanlardan alım bı tane diorum.Çiş falan geçmesin yatağa.Ne diosunuz?
Şuan için çok kazım olmaz anca bez bırakma zamanı
Yüne duramadın demi almadan bişi 🤣 güle güle kullan

Bu baby me nin falan bebek bakim ortuleri var ya alt degistirirken kullanacagimiz, ben ondan sermeyi dusunuyorum simdilik. Cis kacirmaz ama fosur fosur kusar diye🙈

Ben aldım. Bence gerekli. Bebe bu sızdırabiliyor. Benimki büyük tuvaletini bile sızdırmıştı :KK70:

Bu baby me nin falan bebek bakim ortuleri var ya alt degistirirken kullanacagimiz, ben ondan sermeyi dusunuyorum simdilik. Cis kacirmaz ama fosur fosur kusar diye🙈
İyi fikirrrr.Kizlar benim doguracagim yok daha sanırım.Pazar günü Harbiyede Tan konseri var.Hastane çantamı arabaya atıp konsere gidicez:confused::KK9::KK49:

X