Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kız sen Pelit seversin bak Bnm ki Pelit miş
Erkek olan da var
Bn geçen bizim burda seyran pastaneleri var oraya sordum 50 tane 350₺ dedi dedim özelliği ne normal çikilata efendim dedi

Bebek çikilatsı
Burda da 48 tanesine 120 dedi bana pahalı geldi instegramda bi sayfa var arkadasim yaptırdı güzel yapılmış ona bakayım bari isimli istiyorum ben

Kız sen Pelit seversin bak Bnm ki Pelit miş
Erkek olan da var
Bn geçen bizim burda seyran pastaneleri var oraya sordum 50 tane 350₺ dedi dedim özelliği ne normal çikilata efendim dedi

Bebek çikilatsı
Hahahah kaynanam dedi ki pelit de bunlardan alıyor ok dedim Biraz fanfirikli bişey yaptırıyor bana kalsa daha ucuza kaçacaktım

Kız sen niye prematüre aldın senin bebe uzun değilmiydi 1 alsaydın yeterdi
Kuzum prematürenin yorumları okudum herkes prematüre olduğuna bakmayın tam yenidogana uygun yaziodu.Kullananlar çok memnundu.Kilo aralığı 2-5 miş,göbek bağı oyuntusu varmış, bı de sizdirmasi yok diodu herkes.Ben de aldım bı paket.

İyi bakalım 1 no da aynı kg di bn 2 aldım 4 bişey di unuttum küçük alsaydın sonra ziyan olmasın bez altınla yarışıyor

Kuzum alma kuzum alma canım alma bisi
Hele pramature bi tane daha hic alma
Bez
Kucuk olunca sızdırıyor
therealsinner

Ay dimiii çok pahalıiiii.Daha pazartesi alışverişim var.Olmadi bı paket de 1 alırım

Bu nedir ya bi cocugunuz dogurdu doguracak sizin az kalmis
Hadi yaaaa rabbbbim şöyyyle bi avazda ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…