Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Prima premium care
Premiuö care çok güzel bir bez. Ancak içeriğinde losyon var. Acaba içeriği daha temiz bir bez mi kullansam dedim. Mervenin dediii gibi bi küçüm paket sleepy deneyebilirim.
Ben kızımda tuvalet iletişimi yapmıştım. O ne derseniz müthiş bişey bebek için. 15 günlükken kakasını tuvalete yapmıştı öyle deyim. Çok bez kullanmadık, genelde tuvalete yapardı. Ayy kasları gelişmemiş vs demeyin, bizleri annelerimiz böyle büyüttü. Bez yıkamak zordu çünkü. Gayet sağlıklıyız.

Ne güzel valla yapabilen yapsın bn kas mas hiç demem Bnde oğlan da hep prima kullandım o yüzden cesaret edemedim diğer beze

Ne güzel valla yapabilen yapsın bn kas mas hiç demem Bnde oğlan da hep prima kullandım o yüzden cesaret edemedim diğer beze
Benim de eşim primaya takıntılıydı ondan başka bez almadık hiç. Yine bez kullandık tabi ama çişi geldiği anlayınca tuvalwte tutuyordum. 3 gün hiç bez kirletmediiini hatırlatım.

Benim de eşim primaya takıntılıydı ondan başka bez almadık hiç. Yine bez kullandık tabi ama çişi geldiği anlayınca tuvalwte tutuyordum. 3 gün hiç bez kirletmediiini hatırlatım.
Onun içim sabır lazım bilmiyorum o sabrı gösterebilirmiyim

Bnm attığım yerde isim yazıyor bak uyarsa
Bakıcam da maaş gününü bekliyorum
Nasıl bişey o ilk defa duyuyorum nasıl 15 gunlukken wcye gittibenim kizimda geceleri hiç bezine yapmazdi kupkuru kalkardı erkenden de tuvaletini öğrendi maşallah diyeyim bikere bile yatağını islatmadi
Bakalim oglusum da ablasına çekecek mi

Onun içim sabır lazım bilmiyorum o sabrı gösterebilirmiyim
Yani ben çok zorlanmamıştım. Çünkü durduk yere ağlarken aa çişi mi var deyip yaptırdığımda susuyordu. E zaten sakinleştirmek için bir sürü uğraşacaktım.
Şimdi şöyle ki; bebişler aslında kendini kitletmeme dürtüsüyle doğuyor. Bezlerine yapmak zorunda bırakan biZiz, mecbur alışıyorlar. O yüzden altı açılan bebek çiş yapıyor. Evrensel saatlet var, beslenmeden sonra, banyodan önce, uyanınca vs genelde bu saatlerde yapıyorlar. Bu Zamanlarda çiş tutuyorsun. Mesela ıkınıyor, mızmızlanıyor vs bir şekilde haber veriyor ve bu yenidoğanda çok güçlü. Zamanla geçiyor çünkğ mecburiyet. Özeti bu, detayı internette bulabilirsin.

Hamileliğin başlarında annemden duyarak ben de çok heveslenmiştim tuvalet iletişimi işine. Bir ton video izlemiştim. Em başta da prema'yı. Ama sonra üşendim, yapamam gibi geliyor. Şimdi de senin yazdığını gördüm, gene bir meraklandım. Şu videoları bir daha izlerim bakarsın da heveslenirim yine

Bakayım canım merak ettim çok sagol

Tuvalet iletişimi diye bir kitaba denk gelmiştim bence çok övülüyor onu alıp bir okuyacağım

Bizimde is yerinde baklava yaptirilir o ayri onu esime birakiyorumbu hastanede evde adettendir bulunsun gibisinden

Bana da arkadasim ebebkte bezlerde 40tl indirim gondermisti sadece prima care vardi ondan aldim zararli mi

Kizlar reflu yastigi aldiniz mi? Kullanisli mi almak gerrkir mi kucuk yastikta ayni isi gorur mu? Alinmaliysa link verir misiniz

Kizlar reflu yastigi aldiniz mi? Kullanisli mi almak gerrkir mi kucuk yastikta ayni isi gorur mu? Alinmaliysa link verir misiniz
Alanlar oldu ben almadım. Alacak olursam en ucuzundan alırım bi tane az kullanılacak zaten.

Ben aldım e bebekte sevi bebenin reflü yatakları 120 130 civarlarına inmişti ondan aldım
Eltim çok memnun kaldığını söylemişti bir de bebeği insanların kucağına onunla birlikte verme fikri mantıklı geldi. Çocuğu tuttu mu yamulttu mu diye dert etmem. Annane babanne bilir de dedeler tutamayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…