Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kız sen Pelit seversin bak Bnm ki Pelit miş 🤣🤣🤣
Erkek olan da var
Bn geçen bizim burda seyran pastaneleri var oraya sordum 50 tane 350₺ dedi dedim özelliği ne normal çikilata efendim dedi:KK70:

Bebek çikilatsı
Burda da 48 tanesine 120 dedi bana pahalı geldi instegramda bi sayfa var arkadasim yaptırdı güzel yapılmış ona bakayım bari isimli istiyorum ben😀

Kız sen Pelit seversin bak Bnm ki Pelit miş 🤣🤣🤣
Erkek olan da var
Bn geçen bizim burda seyran pastaneleri var oraya sordum 50 tane 350₺ dedi dedim özelliği ne normal çikilata efendim dedi:KK70:

Bebek çikilatsı
Hahahah kaynanam dedi ki pelit de bunlardan alıyor ok dedim 😂 Biraz fanfirikli bişey yaptırıyor bana kalsa daha ucuza kaçacaktım 🤣

Kız sen niye prematüre aldın senin bebe uzun değilmiydi 1 alsaydın yeterdi
Kuzum prematürenin yorumları okudum herkes prematüre olduğuna bakmayın tam yenidogana uygun yaziodu.Kullananlar çok memnundu.Kilo aralığı 2-5 miş,göbek bağı oyuntusu varmış, bı de sizdirmasi yok diodu herkes.Ben de aldım bı paket.

Kuzum prematürenin yorumları okudum herkes prematüre olduğuna bakmayın tam yenidogana uygun yaziodu.Kullananlar çok memnundu.Kilo aralığı 2-5 miş,göbek bağı oyuntusu varmış, bı de sizdirmasi yok diodu herkes.Ben de aldım bı paket.
İyi bakalım 1 no da aynı kg di bn 2 aldım 4 bişey di unuttum 🤣🤣 küçük alsaydın sonra ziyan olmasın bez altınla yarışıyor 🤣🤣

Kuzum alma kuzum alma canım alma bisi😂
Hele pramature bi tane daha hic alma
Bez
Kucuk olunca sızdırıyor
therealsinner therealsinner

Ay dimiii çok pahalıiiii.Daha pazartesi alışverişim var.Olmadi bı paket de 1 alırım😁😁😁

Bu nedir ya bi cocugunuz dogurdu doguracak sizin az kalmis
Hadi yaaaa rabbbbim şöyyyle bi avazda ins

X