Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Nevresim gerek yok ya hastaneler temiz seriyor zaten devlet mi senin olacak
Pişik kremi ıslak mendil göğüs pedi var diş macunu son an koyacam
Göğüs kalkanı almadım ihtiyaç olursa sonra satım alırım
Bence kalkan mutlaka lazım, ilk emzirmeden itibaren ciddi göğüs hassasiyeti oluyor.Krem+Kalkan nemli tutup rahatlatıyor, benim hayatımı kurtardı yoksa yara olacaktı

Benim aldığım halının özellikleri;
•Mikro polyester ipliklerden dokunmuş soft ve kadifemsi kumaşı vardır.
•Toz tutmaz ve tüylenme yapmaz.
•Zemin kaymaz ve dökülmez suni deri malzemedir. (%100 Lateks)
•Kumaş ile zemin arasında ortopedik sünger kullanılmıştır. Zemindeki soğuğu geçirmez.
•Özel baskısı sayesinde renkler ve desenler çok net belli olur.
•Uzun süreli kullanıma dayanıklıdır.
•Halı şampuanı ile temizlenebilir.
•11 mm hav yüksekliğine sahiptir.
•Antialerjik üründür.
Ama henüz gelmedi geldiğimde paylaşırım

Bence kalkan mutlaka lazım, ilk emzirmeden itibaren ciddi göğüs hassasiyeti oluyor.Krem+Kalkan nemli tutup rahatlatıyor, benim hayatımı kurtardı yoksa yara olacaktı
Bnm oğlan da bişi olmadı bunda da inşallah bişi olmaz en güzeli sütğnlü göğsünü silmek

Isim yazdiracak misin
Onda bile kararsızım neden dicen yırtıp çöpe atılıyor bile bile de bilmiyorum bişeylerin üstüne isim hiç sevmim aslında sadece kutunun üstüne yazdırırım onu da toka kutusu yaparım diye düşünüyorum

İsmini yazdırırım sadece gerisi istedikleri gibi olabilir
Kız sen Pelit seversin bak Bnm ki Pelit miş
Erkek olan da var
Bn geçen bizim burda seyran pastaneleri var oraya sordum 50 tane 350₺ dedi dedim özelliği ne normal çikilata efendim dedi

Bebek çikilatsı

Mama sandalyesini bende kafaya taktım alınacaklar bitti çünkü
benide eşim durduruyor zaten kizimdan kalma eşyalar beşik Vs vardı doya doya alışveriş yapamadım bi mama Sandalyesi eksik ebebekte ben elime aldıkça eşim geri bırakıyor
Bnm oğlan da bişi olmadı bunda da inşallah bişi olmaz en güzeli sütğnlü göğsünü silmek
Bende göğüsucundan çok çektim inanılmaz aciyordu bunda çok korkuyorum ama kalkan almadım ebebekten bakayım olmazsa,ayva çekirdeği biriktiriyorum jel yapıcam faydası oluyormuş
Ben o kadar cok yaptirmicam max. 70 dusunuyorum.300 tane evet baya maliyetli olur
İşyerinde adetten çikolata dağıtmak kendi İşyerim 120 kişi felan,eşim de kendi kurumunda dağıtacak kizimda sınıf arkadaşlarına verecekmisevde de 3 /5 bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…