Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Pekii bebek odası halısını alan herkes bundan alsın diyen var mıı? 😁
Normal bir halı alma fikri saçma geliyor oyun halısı alıp direkt oraya mı atsam ama onu da salona öte beriye taşımak gerekecek belki, ya da 1 tane de ekstra alınabilir sonrasında.
Veya şu makinaya atılan ince tüy çıkarmayan halılar mı?

Haci serif cikolatalarini duydunuz mu kizlar kalite anlaminda nasil acaba
Cnm cok cok güzel ve kaliteli yillardir her ozel günümde alirim haci seriften hemde internetten oglumda acilen doguma alindim hemen siparis verdirdim eşime 2 gunde gelmisti dogudayiz biz yiyen bi daha yemek istiyor :)

Normal bir halı alma fikri saçma geliyor oyun halısı alıp direkt oraya mı atsam ama onu da salona öte beriye taşımak gerekecek belki, ya da 1 tane de ekstra alınabilir sonrasında.
Ben almadım. Odasına hemen geçmeyecek diye. Antibakteriyel bi halı olacaksa kısa tüylü filan ekstra oyun halısına gerek yok diye düsünüyorum. Şimdi halılar da çoğunlukla o makineye atılan kaydırmaz yolluklar gibi kalınlıklarda. Hatta siparişle deseni yapan halıcılar seksek ya da yol gibi desenler koyuyo oyun oynanabilecrk tarzda.

Cnm cok cok güzel ve kaliteli yillardir her ozel günümde alirim haci seriften hemde internetten oglumda acilen doguma alindim hemen siparis verdirdim eşime 2 gunde gelmisti dogudayiz biz yiyen bi daha yemek istiyor :)
Yaa tesekkur ederim cnm bana da bir arkadasim soyledi buradan size de sormak istedim istenilen baskiyo da yapiyolar konustum peki ne zaman siparis vermeliyim yani suan 18aralik gozukuyo dogum ama ne olur ne olmaz deyip 1ay oncesi vereyim mi siparisini

Yaa tesekkur ederim cnm bana da bir arkadasim soyledi buradan size de sormak istedim istenilen baskiyo da yapiyolar konustum peki ne zaman siparis vermeliyim yani suan 18aralik gozukuyo dogum ama ne olur ne olmaz deyip 1ay oncesi vereyim mi siparisini
Benim siparis 2 günde gelmişti aralik bası gibi verebilirsin nolur nolmaz diyorsan. Dolapta durunca bozulmuyor ben nisanimda da almıştım dolapta bisey olmadi.

Oyun matlari varya üzerinde ya hayvan resimleri oluyor yada rakamlar o da olabilir

Maşallah iyi sığdırmışsın. Ben kendimden bu performansı beklemiyorum. 😀Bakım ürünleri sığmaz herhalde
Bakım ürünü gerek yok deodorant vücut spreyi koydum makyaj malzemesi olarak da
göz kalemim tek 🤣 o da cüzdanımdadır hep 🙈bebeğe pişik kremi koydum
Bebeğe 4 takım kendime iki takım eşarp iç çamaşır hırka müslin crocs terlik bile sığdı ☺😅 sığdırırsın bnce

Bakım ürünü gerek yok deodorant vücut spreyi koydum makyaj malzemesi olarak da
göz kalemim tek 🤣 o da cüzdanımdadır hep 🙈bebeğe pişik kremi koydum
Bebeğe 4 takım kendime iki takım eşarp iç çamaşır hırka müslin crocs terlik bile sığdı ☺😅 sığdırırsın bnce

Bakım ürününden kastım bez pişik kremi ped, ıslak mendil, göğüs Kalkan’ı pedi, diş macunu fırça bu kadar. Makyaj yapmam zaten, gözümü açabileyim yeterli 😂
Bir de nevresim takıntım var yastık kılıfı ve bir örtü alırım.

Bakım ürününden kastım bez pişik kremi ped, ıslak mendil, göğüs Kalkan’ı pedi, diş macunu fırça bu kadar. Makyaj yapmam zaten, gözümü açabileyim yeterli 😂
Bir de nevresim takıntım var yastık kılıfı ve bir örtü alırım.
Nevresim gerek yok ya hastaneler temiz seriyor zaten devlet mi senin olacak
Pişik kremi ıslak mendil göğüs pedi var diş macunu son an koyacam
Göğüs kalkanı almadım ihtiyaç olursa sonra satım alırım

Nevresim gerek yok ya hastaneler temiz seriyor zaten devlet mi senin olacak
Pişik kremi ıslak mendil göğüs pedi var diş macunu son an koyacam
Göğüs kalkanı almadım ihtiyaç olursa sonra satım alırım

Özel de başkasının kokusunun burnuma gelmesini sevmiyorum. En azından yastık kılıfı kesin de belki örtüye gerek olmaz odalar sıcaksa çok örtülmez.

X