Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hic kullandin mi canim suwen emzirme sutyenini kalip gibi durmasi hosuma gitti tshirtlerde de kullanimi rahat olur ama beden konusunu cozemedim beden tablosundan da farkli gogus alti 91 gogus hizasi 98 ama oyle bir olcu yok nasil alacagimi bilemedim
Diger sutyenlerinj kullaniyorum ama emzirme icin ilk deneyim olacakBen zaten oyle penye gibi duranlardan almak istemiyordum sutyeni sert seviyorum. Bu cok sert degil ama sungerli oldugu icin de istedgim durusu veriyor. Kaliplari bana buyuk geldigi icin ben suanki bedenimden siparis verdim sadece cup olcusunu bi beden buyuk soyledim. Yani hep kullandigim beden 75A ydi simdi 75B soyledim dogum sonra sut dolar vs diye

Yani bende bundan ötürü korktum. Benim arkadaşım birazda yaşı var. Çok seneler evvel doğumda hastanede bitlenmis. Muhtemelen battaniyeden olduğunu düşünüyor. Gerçi eskiden pisti hastaneler. Şimdi belki daha temizdir. Ben de bilemedim. İlk dogumum özel hastaneydi temizdi. Bakalım en son karar vericem

Ay ben canped mi ne aldım bak depend değil yanlıs yönlendirmiyim. Ama aynısı eczanede S vardı benimkinde.
Bende tena M var külot bez 80x110 cm, marka çok farkediyor mu? Kenardan yırtıp atıyorsun

Son düzenleme:
Bana da ararız demişlerdi aramadılar tabii, kendim gitmiştim
ya ben çalıştığım için gidemedim onlarda aramadılar aramış olsalar sabah falan izin alır giderdim ama şimdi izin alırım vakti gelmemiş olur boşuna izin kullanmış olurum diye gitmedim

Ben de 80b giyiyordum 80d soyleyeyim bari olmazsa artik iade ederimtesekkurler canim⚘

Anladım canım benim gittiğim hastanede özel gayet temiz duruyor ama insanın içi rahat etmiyor en azından Bi çarşaf alıp altıma sererim diye düşünüyorum çok temas etmemek açısından bakalım

İlk Gece ama kanama Vs oluyor ya leke oluyor degistirmek gerekiyor çarşafı felan
Bende goturmeyecegim
O an çarşaf düşünecek halde olur muyuz onu bile bilmiyorum zaten de sadece arkadaşım bu şekilde fikir verip uyardı artık bende ne yapacağım bilmiyorum hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…