Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Dün e bebek gezdim biberonlar çok kafamı karıştırdı. O içinde çubuklu olan antikoliklerden hiç sorun olmadan alsam iyi olmaz mı?

Sizce hangi kamera daha iyidir yoyko olan pille de prizlerde çalışıyor diğeri tek priz

Eklentiler

• 9F48DC01-140F-4F13-B02E-C45052C04D25.png
    224,3 KB · Görüntüleme: 79
  • F20A71C7-074F-4C29-A656-6FBD3A53320C.png
    294,7 KB · Görüntüleme: 77
Dün e bebek gezdim biberonlar çok kafamı karıştırdı. O içinde çubuklu olan antikoliklerden hiç sorun olmadan alsam iyi olmaz mı?
Memeye dönüşü kolay olsun diye ve gaz yapmasın diye medela çok iyi diyorlar ama biraz tuzlu. Aslında direkt ondan almak lazım

Memeye dönüşü kolay olsun diye ve gaz yapmasın diye medela çok iyi diyorlar ama biraz tuzlu. Aslında direkt ondan almak lazım
Anam 2. Gün alışamasa 3. Gün alışır çok para ya vermem o kadar. Belki hiç kullanmayacak. Lazım olursa diye alıcaz bulunsun diye ya.
biberon tommee tippee genelde reddetmiyor bebekler düşünebilirsin merve
Bana da onlar güzel geldi.

Benim alacağım magazalar kim bilir nerde Hep internetten bakıyom. Begendiğim dolabı koyayım dur. Eki Görüntüle 2886318

Bundan ve şifonyer istiyorum.
Yerin varsa 3 kapılı al şifonyer çok kullanışlı olmir yaa dolap rafları güzel olsun içi onun yerine emzirme koltuğu al bn öyle yapcam bu alt açma şeysi kullanışlımı acep

Eklentiler

• 29823A4C-45EB-4605-872B-0D78CC54D116.png
    369 KB · Görüntüleme: 119
Yerin varsa 3 kapılı al şifonyer çok kullanışlı olmir yaa dolap rafları güzel olsun içi onun yerine emzirme koltuğu al bn öyle yapcam bu alt açma şeysi kullanışlımı acep
Canım kiracıyım. Böyle daha sağa sola yerlestirmesi kolay olur gibi geldi. Ve tayin çıkacak bolca. Burdan doğuya gidecez seneye diye düşünüyorum. Emzirme koltuğu da düşünüyorum inşallah. Ahşap bir sallanan sandalye.

Yaaa tayinci olduğunu bilmiyordum hakkınızda hayırlısı olsun evet o zmn doğru diyorsun

Bana nedense bu şekilde daha kullanışlı olacak gibi geliyo canım ya. Şu an benim dolabım çok kötü eşimle esyalarımızı koyma şeklimi görsen acırsın
Niye kız ee sen daha iyi bilirsin sorry bide bunları beğenmiş iki katlı olan altı oyun yeri gibi oluyor onu canlı kanlı gördüm

Eklentiler

• FE8ADA0B-7181-4A30-BE81-1B61455BD50C.png
    331 KB · Görüntüleme: 125
  • 656C1880-8BEA-4158-87D1-ABDBFFCFB73E.png
    385,2 KB · Görüntüleme: 110
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…