Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim nstde yüksek sancım çıkıyordu canım. 12 saat arayla toplam iki doz ciğer geliştirici iğne yapıldı. Sancılar iyice artınca sancı kesici ilaca başladık. Açılmam yoktu şükür, sancılar da kesildi. Ancak hala taburcu edilmedim. Perinatolog görecekmiş ona göre belli olacak
İnşallaahhh vakti zamanında sağlıkla gelirler canım. Bende 12 saatte bir toplam 4 doz aldım perşembe suyu kontrol edecek artış varsa böyle haftaları dolduracaz inşallah

ben kırkı çıkana kadar kocasına altından aldıran kadın gördüm hey gidim hey
Neeey !?!?
Ben bir tek ameliyat bandini ona cikarttirmak zorunda kaldim, anam vb. evdeki kadinlar canini acitiriz diye korktu diye mecburen. Onda bile bu gordugunu unutuyoruz dedim.. Hic sevmem, yuruyemezsem alirim walker, tuvalete giderim gene de oyle seyler yaptiramam.

İnşallaahhh vakti zamanında sağlıkla gelirler canım. Bende 12 saatte bir toplam 4 doz aldım perşembe suyu kontrol edecek artış varsa böyle haftaları dolduracaz inşallah
İnşallah canım. Bol bol su iç bir de havuç suyu iyi geliyormuş su eksikliğine

Bizimde biraz ödemeler var yeni taşındık masraf çok oldu bir aya hallederim inşallah sağlık versin yeter ki Allahım
Amin inşAllah bizim babaannemiz halamız almış baya birşeyler onlara bir bakıyım ona göre eksiklerimi listeleyip alıcam fazla birşey almak istemiyorum

Amin inşAllah bizim babaannemiz halamız almış baya birşeyler onlara bir bakıyım ona göre eksiklerimi listeleyip alıcam fazla birşey almak istemiyorum
Ay ne güzel ne düşünceliler bizimkilerde yok öyle bişey daha ben alıcam herşeyin i yavrumun😊

Ay ne güzel ne düşünceliler bizimkilerde yok öyle bişey daha ben alıcam herşeyin i yavrumun😊
Allah razı olsun canım bana alma alma acele etme 7 ayı bitir öyle alırsın dediler ama kendileri almış kışlık battaniyesine, havlusuna kadar almışlar:) halamız babynestimizide dikmiş :KK200:

X