Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kuvet nerden aldiniz arkadaslar katlananmi normal mi sadece kuvet almam gerekecek kirildi kizimdan kalan yeni

Hareketleri vurma değil de karnıma bir yerini dayayıp kayma şeklinde oldu. Bir de karnım çok sertti. O da rahim kasılmasını gösteriyormuş, bilmiyordum
Iste o karin sertlesmeleri bende de oluyor o yuzden cok korkuyorumhep sert mi kaliyordu yoksa belli sureli miydi? Benim bazen 5-10 dkda bir geliyor ve bir iki dakika oyle sert kaliyor

Bende kabinle travel arasında kararsızım. Sırf pusete ayrı para vermek istemediğim çin travele gittiğimi fark ettim bakayım ben o modellere çok sağol

Bende kabinle travel arasında kararsızım. Sırf pusete ayrı para vermek istemediğim çin travele gittiğimi fark ettim bakayım ben o modellere çok sağol
Ayrı para versen daha pratik oluyo kullanım açısınsan puset çok uzunkullanılan bi şey değil. Travel sistemler bana iskence geliyo katlaması.

Ayrı para versen daha pratik oluyo kullanım açısınsan puset çok uzunkullanılan bi şey değil. Travel sistemler bana iskence geliyo katlaması.
Evet uzun kullanamıcaz hele çocuk kışın doğacak belki daha da az kullanılacak.

Kızlar bugün suwen den iki tane pijama ve sabahlık aldım. tamamen pamuklu ve kısa kollu pijamalar. Sabahliklar yetim kol olanlardan ama sırtı sıcak tutacak cinsten. Her biri 100 liraya düşmüş hatta bir sabahlık 70 liraydi

Benimki sancı azalana kadar hep sertti. Sertleştiği zaman dinlenmek gerekiyormuş
O zaman gecmeyen sertlikte korkmaliyiz tecrubesiz olunca her seyden korkuyor insan. Evet genelde uzun sure uzanmayinca yuruyunce falan sertlesiyor 5-10 dk da bir
Sadece karın sertlesmesi ise normal diyorlar, hepimizde oluyor artik, dinlenince geçiyor olmasi lazım.
Evet evet dinlenince geciyor Insan bilmeyince iste her seyde evham ustune evham

O zaman gecmeyen sertlikte korkmaliyiz tecrubesiz olunca her seyden korkuyor insan. Evet genelde uzun sure uzanmayinca yuruyunce falan sertlesiyor 5-10 dk da bir

Evet evet dinlenince geciyor Insan bilmeyince iste her seyde evham ustune evham
Agri eslik ederse tabii ki doktoruna danış, ama şuan normal gibi sanki, videolarda hep oyle dinledim

Hakkınızda hayirlisi olsun sağlikla zamanında gelsin inşallah
Iste o karin sertlesmeleri bende de oluyor o yuzden cok korkuyorumhep sert mi kaliyordu yoksa belli sureli miydi? Benim bazen 5-10 dkda bir geliyor ve bir iki dakika oyle sert kaliyor
Bende dé var sertleşme doktorum normal vücut hazırlanıyor dedi günde 10 taneye kadar normalmiş
Sertleşme yanında karın ağrısı varsa korkmak lazım

Benim doktorum da normal dedi ama sayi vermemisti bak bundan sonra bi sayayim bakayim haftata randevum var sorarim yine. Direkt acik acik hangi durumlarda korkmam gerekiyor bana bi soyleyin dicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…