Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Medela aldim ben amazondan geldiginde bi deniyim dedim baya guclu vakumu, ayarlanabiliyor, once masaj yapiyor sut toplansin diye sonra pompaliyor hastanelerde de medela kullaniliyormus
Bende oğlumda kullandım medela çok iyi gerçekten ne kdara aldın canım ordan

Bende oğlumda kullandım medela çok iyi gerçekten ne kdara aldın canım ordan
Benimki swing modeli yani ayni anda iki memeye de takilabiliyor, ister ayni anda sag istersen birini sagarken digerinden akanlari toplamak icin kullan. Yanlis hatirlamiyorsam 1600-1700 gibi biseydi

Üstteki 75 C 60 tl
Alttaki 85B 50 tl
Deneyerek aldım ikisi de rahat. Beden olarak 75 c tam çok rahat oldu. Göğüsler büyürse de sıkmaz bence. 85b birazcık bedenden bol gibi. Baska modeller de denedim en rahat yumuşak kaplılar bunlardı. Kapsız kullanma şansım yok. Meme uçlarım normalde de aşırı büyük benim. Göğüs pedi kullanmayı bırakırsam diye kapsız alamadım.

Güle güle giy
Bn sabahlık almadım evde hırkalar var diye hastanede sıcak olur bilemedim napsam
Sağolasın. Ben de yarım kol bi de omuzları dantel olunca aldım canım tesettürlüyüm. Pijama uzun olsa ben öyle de dolanırım koridorda o kadardan bisiy olmaz bence.

Sağolasın. Ben de yarım kol bi de omuzları dantel olunca aldım canım tesettürlüyüm. Pijama uzun olsa ben öyle de dolanırım koridorda o kadardan bisiy olmaz bence.
Hmm Bnde tesettürlüyüm uzun kol o yüzden aldım siyah heryeri de belli etmez diye dedim gerek olursa evden hırka koyarım pembe var onu düşündüm ama bilemiyorum artık dışarı çıktığımda karar vercem

Karar verdim bu simli hırkamı koycam

Eklentiler

• image.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…