Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Biberon öncesi seçenekleri de mutlaka araştır derim. Doğum sonrası insan çok hassas oluyor çünkü

Benim oyle degil canim, gobegimin ortasinda bitiyor, belki markadan markaya degisiyorsa ondandir. Oyle olunca daha komik gelmistir sana tabii ama rahatsa bosver ya değiştirme. Benimkini de ataym bak

Ay akşam akşam iyi güldüm ya. Çok mantıklı bir yorum. Benim eşim de doktor ama pediatrist değil. Ben de bazen onun dediklerine çok dikkat etmeyince eşim kızıyor. Demek pediatrist olsa işimiz yaştı

Ahahah çoğunluk normal doğumdan korkarken benim sezeryanden korkmam normal mi yha yoksa benmi anormalim
Ay bana da sezeryan daha korkutucu geliyor. Daha doğurmadan bilemiyorum tabii ama sezeryanın iyileşme sürecinin daha uzun sürmesi benim ondan çekinmeme yetiyor zaten.

Sen normal yapma zaten. Sana en iyisi sezeryan. Seçme şansının olmaması bazen daha iyi oluyor. Biz normal doğum yapacağız diye ay sezeryan yapsam daha iyiydi falan da diyebiliriz yani, hiç belli olmaz. (Bu arada henüz doktorum hiçbir şey söylemedi. Yani normal doğum yapabilir miyim yoksa sezeryan mı gerekir henüz hiçbir fikrim yok)

Bana detaylida doktor dedi ki normal doğum yapabilirsiniz diye müsait durumunuz tabi bilmiyo ki fitiktan ameliyat olduğumu ,sonra kendi doktorumda normal yapabilirsin filan deyince bende durumumu anlattım zaten direkt " hayır yapamazsın "dedi ,bende zaten istesenizde yapmam dedim . Herşeyin hayırlısı canım Rabbim sağlıcakla kucaklarimiza normal sezeryan fark etmez almayı nasip etsin inşallah. Ama benim gittiğim özel hastane zaten milleti sezeryana zorluyo benlik durum yok doktorumdan memnunum.

Kizlar ates olcer konusunda cok kararsizim. Henuz alamadım.
Temassiz ates olcerlerin en iyisinde bile kotu yorumlar var. Sizler ne yaptiniz?
Iki olcum arasinda 1 derece fark bile cikabiliyormus. Bebekte bu hayati onem tasir yani. Yaniliyor muyum?

Baya rahat, fazla rahat
Evet markadan markaya degisiyordur mutlaka. Benimki de xl. Ben magazadan aldim ama artik o an aklim neredeyse hic fark etmemisim boyuna uzun oldugunu. Neyse tecrube oldu nasip boyleymis

Temassız almayı düşünmüyorum klasik alacağım ben canım.
Yani eger her olcumde farkli cikiyorsa cidden temassiz almak mantikli degil. Insan hangisine inanacagini sasirir, panik yapar.
Ben buna da baktim.. Baya olumsuz yorum var. Trendyoldan degil de yurt disindaki online satis sitesinden okudum yorumlari.. Ne yapacagimi sasirdim valla.

korkudan bahsetmesek mi, bence de her şeyin doğalı daha kolay iyileşir ama o anki duruma göre doktor yönlendirir.
kendimizi nasıl iyi hissedeceksek bebek için en sağlıklısı neyse o olur umarım.

Arkadaşlar buraya biraz geç geldim sayfaları şöyle bir okudum ama çok fazla konuşma olunca hepsine bakamadım ana kucağı konusunda çok kararsızım hangi modeli almalıyım bilemiyorum. İlk koyduğum resimdeki modelller çok sağlam gelmiyor ikinci resimdeki gibi modeller de çok hoşuma gidiyor ama fiyatları daha pahalı sadece 6 ay kullanmak için o parayı vermek mantıklı mı bilemiyorum. Kullananlar bilgilendirebilirler mi acaba

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-20-20-46-34-952_trendyol.com.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 86
  • Screenshot_2021-09-20-20-46-57-819_trendyol.com.jpg
    48 KB · Görüntüleme: 82
benim gittiğim özel hastane zaten milleti sezeryana zorluyo
Özel hastanelerin geneli böyle Baharcım Daha fazla para kazanabilmek için. Bir de normal doğumda sancı ne kadar sürecek belli olmuyor. Doktorlarında işine gelmiyor beklemek.
M Matmazelkedi ben dün civil'de böyle bir şey gördüm. Kulbundan hareket ediyordu. Bunu beğendim.

Eklentiler

• 20210919_153318.jpg
    131,3 KB · Görüntüleme: 85
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…