Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Özel hastanelerin geneli böyle Baharcım Daha fazla para kazanabilmek için. Bir de normal doğumda sancı ne kadar sürecek belli olmuyor. Doktorlarında işine gelmiyor beklemek.
M Matmazelkedi ben dün civil'de böyle bir şey gördüm. Kulbundan hareket ediyordu. Bunu beğendim.
Evet bu modeller de güzel. Salıncak gibi olanları pek düşünmüyorum ama o gösterdiğim iki model arasında kaldım.

Arkadaşlar buraya biraz geç geldim sayfaları şöyle bir okudum ama çok fazla konuşma olunca hepsine bakamadım 🤗 ana kucağı konusunda çok kararsızım hangi modeli almalıyım bilemiyorum. İlk koyduğum resimdeki modelller çok sağlam gelmiyor ikinci resimdeki gibi modeller de çok hoşuma gidiyor ama fiyatları daha pahalı sadece 6 ay kullanmak için o parayı vermek mantıklı mı bilemiyorum. Kullananlar bilgilendirebilirler mi acaba 🤗
Şimdi link atıyorum. Direkt al.

Ben de bu aksam sipariş verdim magazada kalmamış. Ne zamandır indirime girsin giye bekliyorum. Deli gibi de ana kucağı inceliyorum.

Özel hastanelerin geneli böyle Baharcım Daha fazla para kazanabilmek için. Bir de normal doğumda sancı ne kadar sürecek belli olmuyor. Doktorlarında işine gelmiyor beklemek.
M Matmazelkedi ben dün civil'de böyle bir şey gördüm. Kulbundan hareket ediyordu. Bunu beğendim.
Bu bondigoda çok çok fazla olumsuz yorum var.

Ben özel hastaneye gidiorum ama doktorum sağolsun hiç sezeryana yönlendirmedi.Motivasyonun çok yüksek, sağlığın da elverio kesinlikle normal doğumu öneririm dedi.Umarim bozulmaz hicbisey de normal doğar.Ben kulaktan ateş ölçer aldim.Braun IRT 6520.Bi kaç olumsuz yorum vardı ama şöyle düşündüm.En en en top üründe bile memnuniyetsiz müşteri cikabilio.Brauna güvenerek bunu seçtim ben kızlar.

Neden Merve. Bana oldukça eğlenceli, lunapark gibi geldi. 🙂
Direkt bozuk çıkan da varmış. Az kullanınca bozulan da varmış. Aynısı ebebekte de var. Yorumlara bak bi. Ben de o yüzden aynı model başka beğenilen markadan aldım. Yoksa model şahane. Inceledim kac kez nihayet de siparişi verebildim indirimi yakalayıp.

Kızlar park yatak alan var mı? Yeni araştırmaya başladım

Şimdi link atıyorum. Direkt al.

Ben de bu aksam sipariş verdim magazada kalmamış. Ne zamandır indirime girsin giye bekliyorum. Deli gibi de ana kucağı inceliyorum.
Mağazada bu modelleri incelemedim ama bunların kilidi falan var mıdır bebek düşmez dimi hareket ettiğinde falan ondan hiç bakmamıştım bu modellere😅

Mağazada bu modelleri incelemedim ama bunların kilidi falan var mıdır bebek düşmez dimi hareket ettiğinde falan ondan hiç bakmamıştım bu modellere😅
Videosunu mutlaka izle. Bence muhteşem kemerli tabi. Ben çok bekledim bu indirimi. Gidip gelip inceledim magazada. 🤣 O klasik anakucakları en kalkmış hali bile çok yatıyo gibi. Joie de sallanması yetersiz geldi bana. Bu salıncak da şöyle bir avantaj var. Büyüyünce manuelde kendi oturup sallanır. Bir kaç yaşına gelince.

Videosunu mutlaka izle. Bence muhteşem kemerli tabi. Ben çok bekledim bu indirimi. Gidip gelip inceledim magazada. 🤣 O klasik anakucakları en kalkmış hali bile çok yatıyo gibi. Joie de sallanması yetersiz geldi bana. Bu salıncak da şöyle bir avantaj var. Büyüyünce manuelde kendi oturup sallanır. Bir kaç yaşına gelince.
Hımm evet sonrasında salıncak olarak kullanımı çok mantıklı olur dur ben izleyeyim bir videoyu 😅

Maalesef öyle Nihalcim 🥰
Bu gördüğün bana arkadaşımdan hediye geldi alıp yolladı pembesini ama henüz kurmadık odasını hazırladığimizda doğuma yakın kuracağız ama çok güzel

X