Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar astronot tuluarinizi alinca fotoğraflarını atar mısınız.Hepimize fikir olsun.
Ben disarisi icin 3 tane tulum aldim. Ama 6-9 almadim hic, yaza denk gelecek diye.

Bu 3-6 aylik

Annemin cektigi fotograf bu kadar oluyor
onun adresine gitti kargo, daha bana ulasmadii.

Bu 0-3 aylik

Bu 12-18 aylik.seneye giyer dedim insallah.

Ya ben erzurumdayim burası kışın çok çok soğuk aracımız var evet ama öyle soğuk oluyor ki heryer buz , tereddüt ettim 2 tane astronot alsam biri 6-9 olsa diğerini de acaba 9-12 mi alsam diye

Ya ben erzurumdayim burası kışın çok çok soğuk aracımız var evet ama öyle soğuk oluyor ki heryer buz , tereddüt ettim 2 tane astronot alsam biri 6-9 olsa diğerini de acaba 9-12 mi alsam diye
Hee Erzurum soğuktur görerek al arada fazla boy farkı yoksa 6-9 al orda Mart Nisan bile giyer akşam filan belki

Olur bunlar sen yurtdışındasın belki ora daha soğuk olur bn bi tane peluş gibi olanlardan aldım o kadar
Gecen yil -18 i gorduk Benim de biri pelus. Hastaneden cikarken giydirecegim Allah nasip ederse. Hava durumuna baktim 10-13 derece gosteriyor, tabi bir degisiklik olmazsa. Yeter de artar bile
Saglikla guzel gunlerde giysin minnosun
Harikalar güzel günlerde sıcak sıcak giyinsin
Insallah Cok tesekkur ederim.

6-9 ilk etapta buyuk olur ama kollardan ayaklardan kivirirsin. Icine de katli giydirecegin icin bedenini biraz doldurur goze batmaz diye dusunuyorum. Tabi yine cevrendeki tecrubeli kisilere de sorsan iyi olur.
Ama bence 9-12 alma cok buyuk olur.

Kızlar astronot tuluarinizi alinca fotoğraflarını atar mısınız.Hepimize fikir olsun.
Bende bugün bunu alicaktim ama, dogum subatta birde 40'ini evde geciririz diye vazgectik. Cok hosuma gitmisti yoksa

Eklentiler

• IMG-20210915-WA0013.jpeg
    169 KB · Görüntüleme: 79
Aralıkta doğunca astronot giyecek bir kalıbı olur mu bebenin kış boyu ben de geçen alayım mı diye düşündüm ama giydiremem heralde diye vazgeçtim

Peluş tulumlar ısıtmaz mı doktor harici bir yere çıkarmam nisan a kadar. Battaniyeye sararız zaten. Ben de astronot almam. Ocak’ta doğacak Nisan dan önce gezdirmeye götürmem.

6.9 aylık içinde kaybolur bnce. Zaten üç ay giyecek. Bnce 3.6 al almalısın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…