Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar ,dolap içi düzenleyici ve kutu gibi olanlar dan güzel önerebileceginiz var mı ?
Ben kendi dolaplarımda yıllardır ikeanınkileri kullanıyorum. Alt kısmı fermuarlı, kullanmadığın olursa açıp rahatça yer kaplamadan saklayabiliyorsun. Oğlum için de onlardan alıcam. Bir paketten 2 büyük kare, 2 küçük kare, 2 de dikdörtgen çıkıyor

Oraya da bakayım inşallah vardır teşekkür ederim canım

Kızlar ,dolap içi düzenleyici ve kutu gibi olanlar dan güzel önerebileceginiz var mı ?
Ben bunlardan alacağım birisinin tavsiyesiyle

Linkteki 11 gözlü olanlardan bende aldım bolca. Mendilleri çorapları zıbınları için çok kullanışlı oldu şuan öylesine dizdim ama yine de foto ekleyeyim

Linkteki 11 gözlü olanlardan bende aldım bolca. Mendilleri çorapları zıbınları için çok kullanışlı oldu şuan öylesine dizdim ama yine de foto ekleyeyim
Yaaa bu nasıl güzel bir fotografffff.Masallah yaaa.Cok tatliii

Wala ben de almadım organizer.Evde ikeadan aldıklarım vardı bi tanesini çoraplar için kullaniorum o kadar.

Bugün geldi daha bu düzenleyici siparişim Trendyolda ocean homedan aldım gayet güzel çıktılar çok karışık ıvır zıvırlı bir çekmecem vardı hemen hepsini düzenledim içinde hafiflemiş hissediyorum

Ya bn bu düzenleyicileri hiç sevmim o yüzden her hafta dolap düzenliyorum güle güle kullan

İnternette bi kadın var 10 tanesi 100 liraya yapıyo şu 2.sıradaklilerden istedğin boy du yanlış hatrlamyrsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…