Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kızlar bişey sorucam kışa denk gelecek bizim burası çok soğuk bu yüzden kışlık mont almayı düşünüyorum ama kaç aylık almam lazım bilginiz var mı astronot kaç beden olması lazım 3-6 aylık var ,6-9 var

Yaaaaa siz aldınız mı kalitesi nasıl 🙄 iyiyse adresini paylaşır mısınız bakalım 🙏🏻
cepli_organizer sayfanın adı ben daha almadm boyutlarına karar veremediğim için ama baya alan var gbi sizde bi bakın isterseniz beğenirseniz. Ama düz beyaz bu desensiz

Ben astronot tulumu bı tane 1-3 bı tane de 3-6 alım diye düşündüm.Yoksa 1-3 u elesem mi kızlar ne dersiniz

Ben astronot tulumu bı tane 1-3 bı tane de 3-6 alım diye düşündüm.Yoksa 1-3 u elesem mi kızlar ne dersiniz
Eleee ilk zamanlar kollar bacaklar boş kalacak ama hızla dolduracak içini bence 6 9 ay bile alabilirsin. Zaten 2 aylık bebenin kolunu bacağını astronota yerlestirmek zulüm. Top gibi duracaklar. 🥲

Bugün geldi daha bu düzenleyici siparişim 😄 Trendyolda ocean homedan aldım gayet güzel çıktılar çok karışık ıvır zıvırlı bir çekmecem vardı hemen hepsini düzenledim içinde hafiflemiş hissediyorum 🤣
Bende alacaaaammm 😂😂 oh e güzel bizim dolap şifonyeri gelsin bende halledecegim bütün üstünü başını yıkayıp utuler koyarım daha uğraşmam

Birtane 6-9 , birtane de 3-6 alicam 🥰
O kadara gerek yok hele ilk 3 ay battaniye sarılacak pusette puset örtüsü gerek yok çocuğu o kadar sarmaya kendi aracın yoksa astronot bi nebze iyi olur heryer sıcak artık evden çıkarken de arabaya kapıdan hemen bindirip götürmek gerek
Bn astronot almıcam çook soğuk olurda ihtiyaç olursa alırım

X