Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
🤣🤣🤣 Internetten alicam, degistirme firsatim olmayacak. Cidden problem yani. 😁

Benim miniktiler , bir pınçık büyüdüler sadece , dışarı sütyeninden ev sütyenine geçtim bir yere giderken . Daha büyümez sanırım , benim kız popoya çalışıyor şuan yakında cenıfır olurum :KK70:

Büyük meme problemlerine uzağım yani :)

Yoooo değil söylimm mi 😝

bebeğin kıyafetleri için yıkama torbası

Kıyafet torbası foto attık ya onu demiştim 😝 şifre yoktu ama 🤣🤣🤣
Sorry
🤭
Ilk mesajimi cevaplamissin aslinda ama bana bildirim gelmedi. Ya da gozden kacirdim.
🤣
🤣
Simdi alinti yapinca gordum.
😁

Benim miniktiler , bir pınçık büyüdüler sadece , dışarı sütyeninden ev sütyenine geçtim bir yere giderken . Daha büyümez sanırım , benim kız popoya çalışıyor şuan yakında cenıfır olurum :KK70:

Büyük meme problemlerine uzağım yani :)
Benim de azicik buyudu de acaba sut dolunca daha da buyur mu diye tereddut ettim.😁
Hadi yine iyisin millet totoya silikon yaptiriyor cenifir olmak icin diyeyim de moral olsun 🤣🤣🤣

Benim de azicik buyudu de acaba sut dolunca daha da buyur mu diye tereddut ettim.😁
Hadi yine iyisin millet totoya silikon yaptiriyor cenifir olmak icin diyeyim de moral olsun 🤣🤣🤣
Eee tabi süt dolunca büyüyecek annesi
Bnm de maalesef totoya kuvvet oluyor 🤣

Eee tabi süt dolunca büyüyecek annesi
Bnm de maalesef totoya kuvvet oluyor 🤣
1 beden buyuk alayim o zaman 😁
Olsun kilo verilir, onemli olan saglik tadini cikartin valla.. Keske ben de istedigimi yiyebildigim bi hamilelik gecirebilseydim ama malesef. Hamilelik oncesinden de sekerim vardi.. Bu nedenle yiyemiyorum cok dikkat etmem gerekiyor 🥲

merve merve
Benim bebemin de bezi var artik 🥲
Gogus pedi, emzik, biberon, tirnak makasi firca ve tarak vs de aldim Çıkmışken. Daha hala eksikler var. Cantayi hazirlamaya basladim bakalim. Koccaman buyuk boy valiz olacak 😆
Ay lütfen başla artık 🤣 hayırli olsunlar 🥲

X