Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Eki Görüntüle 2916297

Islak mendil yerine şunlardan almak istiyorum , var mı kullanan daha önce acaba .

Islak mendillerden pek hoşlanmıyorum .
ben oğlumda hep bundan kullandım. koliyle alıyoduk. sadece dışardayken ıslak mendil kullandım. bi tane plastik kutu ayarlamıştım. alt değiştireceğimde ılık su koyup bu pamuklarla siliyodum. sonra da kuruluyodum. çok güzel bişey. yine kullanıcam. sipariş verdim bile hatta :)

ben oğlumda hep bundan kullandım. koliyle alıyoduk. sadece dışardayken ıslak mendil kullandım. bi tane plastik kutu ayarlamıştım. alt değiştireceğimde ılık su koyup bu pamuklarla siliyodum. sonra da kuruluyodum. çok güzel bişey. yine kullanıcam. sipariş verdim bile hatta :)

Ohhh çok iyi , içim rahatladı teşekkürler :)

güle güle kullanın çok cicoş hepsi. şu sarı gri çizgili olan banyo havlusu dimi. ben de pembeli olandan sipariş verdim. merakla bekliyorum. nasıl dokusu falan
Teşekkür ederimm sende güle güle kullan evet banyo havlusu bence gayet güzel pahalı olanlardan bi farkı yok yumusak o yüzden fazla para vermeye gerek görmedim😃

Ben de evdeyken temizleme pamuğu kullanmak istiyorum ıslak mendil yerine. Ama bir süre sonra zor gelir mi diye stok yapamadım.

Evettt bu nedir acaba bilen var mı ?🙈🤣🤣🤣

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    245 KB · Görüntüleme: 86
X