Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hepsiburadada ben yapıştım 😁

Eklentiler

• Screenshot_20210915_132725.jpg
    Screenshot_20210915_132725.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar ,dolap içi düzenleyici ve kutu gibi olanlar dan güzel önerebileceginiz var mı ?
Ben kendi dolaplarımda yıllardır ikeanınkileri kullanıyorum. Alt kısmı fermuarlı, kullanmadığın olursa açıp rahatça yer kaplamadan saklayabiliyorsun. Oğlum için de onlardan alıcam. Bir paketten 2 büyük kare, 2 küçük kare, 2 de dikdörtgen çıkıyor

Ben kendi dolaplarımda yıllardır ikeanınkileri kullanıyorum. Alt kısmı fermuarlı, kullanmadığın olursa açıp rahatça yer kaplamadan saklayabiliyorsun. Oğlum için de onlardan alıcam. Bir paketten 2 büyük kare, 2 küçük kare, 2 de dikdörtgen çıkıyor
Oraya da bakayım inşallah vardır 🥰 teşekkür ederim 🙏🏻 canım

Kızlar ,dolap içi düzenleyici ve kutu gibi olanlar dan güzel önerebileceginiz var mı ?
Ben bunlardan alacağım birisinin tavsiyesiyle 🥰

85C78CB2-8C8D-4EEA-9822-C7851C007B64.jpeg
Linkteki 11 gözlü olanlardan bende aldım bolca. Mendilleri çorapları zıbınları için çok kullanışlı oldu şuan öylesine dizdim ama yine de foto ekleyeyim

Bugün geldi daha bu düzenleyici siparişim 😄 Trendyolda ocean homedan aldım gayet güzel çıktılar çok karışık ıvır zıvırlı bir çekmecem vardı hemen hepsini düzenledim içinde hafiflemiş hissediyorum 🤣

Bugün geldi daha bu düzenleyici siparişim 😄 Trendyolda ocean homedan aldım gayet güzel çıktılar çok karışık ıvır zıvırlı bir çekmecem vardı hemen hepsini düzenledim içinde hafiflemiş hissediyorum 🤣
Ya bn bu düzenleyicileri hiç sevmim o yüzden her hafta dolap düzenliyorum 🤣🤣 güle güle kullan

İnternette bi kadın var 10 tanesi 100 liraya yapıyo şu 2.sıradaklilerden istedğin boy du yanlış hatrlamyrsam

X